Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Polobet - 15 TL Freebet & 15 Freespin

extasia250

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
505
142
43
Daha önce ben yatırım yapıp çektim arkadaşlar içiniz rahat olsun

AJAN006

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
347
40
28
Bende aldım önceden almama rağmen verdiler altyapı değişmiş

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Bana ilk önce ilgili birime iletildi sonra da aynı IP üzerinden birden fazla hesabınız olduğundan hakkınız bulunmamaktadır dedi.

Canlı desteği var mı yok mu belli değil gudubet bir site.Bonus vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar.Galiba çok kazanan oldu bahaneler bulmaya başladılar.

Bonus eklemiyorsanız hesabımı kapatabilirsiniz dedim ses yok hala aynı IP diyorlar.Kapatacağım hesabı hemen.

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Adamlar hesabı da kapamıyorlar 60 gün giriş yapmazsanız altyapı kapıyormuş yalana bak.Eski üyeler siz kaç sene sonra girdiniz kim bilir hesabınız hala açıktı.Ne yalancı site çıktı bunlar paranızı da vermezler oynamayın sakın yatırım da yapmayın.

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
Adamlar hesabı da kapamıyorlar 60 gün giriş yapmazsanız altyapı kapıyormuş yalana bak.Eski üyeler siz kaç sene sonra girdiniz kim bilir hesabınız hala açıktı.Ne yalancı site çıktı bunlar paranızı da vermezler oynamayın sakın yatırım da yapmayın.
Valla yatırım yaptım kardeşim a25 dakikada ödediler iyi bu yorumunu okumadan önce yatırmışım yoksa yatırım yapmazdım :)

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
Adsız.png

@Erdem nasıl ama usta tüm iptal maçalr beni buluyor hala sonuçlandı kaç saattir bekliyorum :D :D

tugayercins

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
140
21
28
ÇEVRİMİ TAMAMLADIM SAĞOLSUN YOLLAYACAKLAR PARAYI HESABA 20 TL ATINCA

Ekli dosyalar