Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Pompacılık Hk.

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,470
2,387
113
Araba geldikçe otur kalk otur kalk pompalanmış gibi olursun 😁

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,871
4,067
113
Beyler benzin istasyonuna işe baslıcam pompa işi zormu ciddi soruyorum asgari verıyorlar az ama yapcak bısey yok
Konu başlığın buradaki üyeler için bir eğlence bir geyik muhabbeti olur,,oysaki sen ekmek kapısı peşindesin bence konuyu kapattir bu işi yapanlarla ayrintili konuş,,buradaki yorumları okuyarak ekmek kapınsinin yanına ugramazsin...

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,354
13,561
113
Konu başlığın buradaki üyeler için bir eğlence bir geyik muhabbeti olur,,oysaki sen ekmek kapısı peşindesin bence konuyu kapattir bu işi yapanlarla ayrintili konuş,,buradaki yorumları okuyarak ekmek kapınsinin yanına ugramazsin...
Adam ciddi olmadığı için dost bencede makara geçiyoruz açtığı konulara bi bak bu arkadaşın anlarsın john sins felan arayım demiş sence o ne kadar ciddi

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,871
4,067
113
Adam ciddi olmadığı için dost bencede makara geçiyoruz açtığı konulara bi bak bu arkadaşın anlarsın john sins felan arayım demiş sence o ne kadar ciddi
Onun ayıbı ozaman bu...ekmek kapısıyla alay edilirmi..geyik için actiysa ayıp etmiş...

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,812
2,101
113
Benzin dizel LPG ayıracak beynin olduğunu düşünüyorsan bayağı karlı iş asgari ücret gibi düşünme bahşişi bol oluyor

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,068
2,489
113
Beyler benzin istasyonuna işe baslıcam pompa işi zormu ciddi soruyorum asgari verıyorlar az ama yapcak bısey yok
Gaz da çok dikkatli ol takarken elini seviyorsan ben bi ara zor kurtuldum elim buz kestiydi

birde araçlara dikkat et pompayı sokup götüren oluyor çok

Zam zamanı yoğun oluyor sonrası rahat