Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Portbet 250 TL Yatırımsız Deneme Bonusu

Yalcinok

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
274
39
28
bu sitenin elemanıysam neden 75 tane mesajlarım var neden farklı konulardada çekim yaptım kafasızmısın sen dostum
Bak şimdi hakaret yok, site elemanlarınında aldıkları parayı haketme yöntemlerinden biri zaten bu mesaj sayıları, ama 75 mesaj a da eğer aite elemanıysan az para alırsın söliim sana, neyse sen baştan itibaren anlamadığın için söylediğini hakaret saymıyorum, en azından ağzınla söylemişsin ne olduğunu, sana tavsiye hemen sinir yapma bu konularda çabuk ele veriyorsun kendini

Yalcinok

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
274
39
28
Bak şimdi hakaret yok, site elemanlarınında aldıkları parayı haketme yöntemlerinden biri zaten bu mesaj sayıları, ama 75 mesaj a da eğer aite elemanıysan az para alırsın söliim sana, neyse sen baştan itibaren anlamadığın için söylediğini hakaret saymıyorum, en azından ağzınla söylemişsin ne olduğunu, sana tavsiye hemen sinir yapma bu konularda çabuk ele veriyorsun kendini
Ayrıca yavru lafı da hakaret değil, 75 mesaj ile site elemanları içinde yavru kurt statüsünde olursun ancak anlamında söylemiştim, bundan sonrası Oymak Beyi :)

elysion123

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
78
24
8
la olum ben site elemanı olsam ben neden açmayayımki konuyu adam açmış sağolsun çekimimi verdim sana ödemediyse demekki bişey yapmışsınki ödememiş site elemanı olsam ben açarım konuyu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yalcinok

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
274
39
28
la olum ben site elemanı olsam ben neden açmayayımki konuyu adam açmış sağolsun çekimimi verdim sana ödemediyse demekki bişey yapmışsınki ödememiş site elemanı olsam ben açarım konuyu mk
Tamam hadi sen şimdi kumda oyna , saat geç oldu, yarın kalkınca yine gelirsin.

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,777
63,822
113
Mumya

REFF linki paylaşmak yasak reis tekrarlanmasın..

Erdal35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
274
88
28
Benikini de ödediler 2000 yaptım 300 gelmis

Toreqq

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2
1
3
Bu site para falan vermiyor yalandan bilgilerinizi vermeyin ben çekim yaptım makara yapıyorlar canlı destek gider yapıyor kim para veriyor ödeme yapıyor diyorsa milletin yalandan hakkına giriyorsa tüm benliğimle ben de ona gireyim hadi hayırlı işler

Ekli dosyalar

Yalcinok

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
274
39
28
Sitenin yavruları nerde , 50fs alacaklar diye ödendi diye dolaşıyorlardı ortalarda

Saldiray04

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
709
237
43
Beyler ödemiyor boşa vaktinizi harcamayın.

birSpino

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
598
191
43
Şu odeme geldi diyen givraklar bu site normal yatirim kazancını olmuyor o.ç milleti ödüyor diye kandırmayın