Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Portobet Yeni Üye Olan Herkese 30 TL Deneme Bonusu

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,535
113
2 dk once bonusu aldim. Sartlarini yazmamislar. Rastgele oynadim bakalim ne olacak. Bu arada uye olup twiti rt edince bonus talep kismindan form doldurunca 1 dk de ekleniyor.

Fero3131

Yeni üye
Yeni Üye
2
0
1
Mrb kolay gelsin porto Bette deneme bonusu ile 823 TL kazanc sagladm ama fakat şimdi bana diyor ki bakiyemi 250 TL indirdiler 250tl yatırım sağlayip ana paranın cevrimini tamamlamam gerekiyormuş sonra çekim talebi verebilirmisim ama bonusu çevrim şartı felan yoktur diyo

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,944
5,693
113
Mrb kolay gelsin porto Bette deneme bonusu ile 823 TL kazanc sagladm ama fakat şimdi bana diyor ki bakiyemi 250 TL indirdiler 250tl yatırım sağlayip ana paranın cevrimini tamamlamam gerekiyormuş sonra çekim talebi verebilirmisim ama bonusu çevrim şartı felan yoktur diyo
bonusun çevrim şartı yoktur diyordur yatırım şartı ayrı çevrim şartı ayrı şey ajaxbet,jasminbet dışında ilk kez 250 isteyeni görüyorum deneme bonusunda

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,752
1,423
113
Çekim yapabilen varmı

serkan2749

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
506
95
28
Baştan beri öyle zaten bonusları yanlışlık yok ortada

tripoint

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
466
323
63
cekebildinmi