Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Pozbet 50₺ Çevrimsiz Yatırımsız Deneme Bonusu

Karagz

Yeni üye
Yeni Üye
8
1
3
Şartları 200 tl çekimdi 100 tl yapmışlar 200 tl çekim isteyenlerin paralarını iptal ediyor bonus alamayanlar beklemesinler zaten verecek oldularmi hemen veriyolar

Discover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
995
772
93
Zaten oraya bakıyorum Bonus da var ona para yeri de var ikisine de bakıyorum sıfır
Benim 24 saat sonra yattı bonus çekim verdik 100 tl düşürdüler dun 200 tl di 100 tl yaptılar bilginiz olsun bugün 1000 tl yap 100tl çek herkese bol şans bana şansa dede 1.2 kuruştan cevrimdim gates 3 oldu 500 x atti

Ekli dosyalar

Karagz

Yeni üye
Yeni Üye
8
1
3
3gun oldu bonus falan yok yalan söylüyorlar uye olmayın boşu boşuna bi kaç kişiye verip kapattılar 3gundur sitede canli da 300 kişiden fazla var ödeme de yapmaz bu site

Krglu72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
327
64
28
3gun oldu bonus falan yok yalan söylüyorlar uye olmayın boşu boşuna bi kaç kişiye verip kapattılar 3gundur sitede canli da 300 kişiden fazla var ödeme de yapmaz bu site
bonus da sııfır gorundugune bakma tıkla bonusun ayrıntılarına gır bak buyuk ıhtımal orda 50 tl bonus aktıf yazısı gorebılırsın eger gorursen kupon yap kalan bakıyen bonus bolumunde gorunur.bende senın gıbıydım hep sıfır gorunuyordu bonus bunu yaptım bı baktım bonus yuklenmıs aslında bı dene bakalım sendede oylemı

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
deneme amaçlı 100 attım. Çekim verince sonuca göre yazarım

Ekli dosyalar

oldschool

Hold Up!!