Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Pragmatiğe Lanet Okuma ve Eleştirme Konusu

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,483
4,225
113
Sweetde 2 tl den 400 spjn attım Bi kere oyuna sokmadı burdan alayının

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
Y bu oyunun seslendirmeleri beni bitiriyor. Adam gibi Bi Türkçe konuşan birine değilde windows un seslendirmesine yaptırmışlar acayip kötü olmuş ya.
Bu oyuna karakteri Brazzers 'den seçselerdi..
cukk otururmuş ama pazarlama ekibi çok vasat altında..

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,672
5,815
113
Y bu oyunun seslendirmeleri beni bitiriyor. Adam gibi Bi Türkçe konuşan birine değilde windows un seslendirmesine yaptırmışlar acayip kötü olmuş ya.
X atarken ne diyor çözemedim ben onları bir türlü sadece yıldırımın gücü dediğini anlıyorum:D

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,809
3,070
113
Son bir kaç senede ayar çektiler ben pandeminin başında bonanza oynarken arada 100-200 atardım 300-500 çekerdim bazen verir bazen vermezdi ama şimdi 10 el üst üste spin alıyorum 100 lira bile vermiyor gates daha da beter bir durumda

iceman0606

Umutsuz menfaatler için kumar oynanan günler...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,295
2,511
113
Keşke bu konuda sövmek serbest olsa kimse karışmasa 😀

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
Önce siteler karını bi köşeye koyuyo sonra biriken paradan dagitiyo ama bu donemde insanlar eski gibi oynamadigi için karda birikmiyo size verice parada o yuzden cok az veriyo artik 2 yildir falan cok zor slot işi bitti artik

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,526
4,905
113
Aloooo bu paralar nereyi gidiyor benden bu ay 30 k para aldı nereye gitti bu para hani rtp hani falan fıstık