Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pragtuz Adlı Üye Dolandırıcıdır

gorkemmm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
348
97
28
Amacım mağduriyet yaratmak değil, giden para umurumda değil sadece Pragtuz adlı üyenin dolandırıcı olduğunu bilin yeterli, mobil ödeme nakite çevirme için anlaştık, mobil ödemelerimi yaptıktan sonra hesabıma havale yapmadan telefon numaramı engelledi, ilgilenen arkadaşlar olursa da konuşma geçmişimi falan yollarım

metincop60

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
168
22
18
Amacım mağduriyet yaratmak değil, giden para umurumda değil sadece Pragtuz adlı üyenin dolandırıcı olduğunu bilin yeterli, mobil ödeme nakite çevirme için anlaştık, mobil ödemelerimi yaptıktan sonra hesabıma havale yapmadan telefon numaramı engelledi, ilgilenen arkadaşlar olursa da konuşma geçmişimi falan yollarım
Forumda zaten para alışverişi yasak kardeş ayrıca bi çok kez gördük böyle olaylar hala yapiyorsunuz

gorkemmm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
348
97
28
Tamam iyi olmuş bana ne diyim:) bir başkasını da kandırmasın diye belirtmek istedim hepsi bu

Uaydin07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,319
304
83
Iyi olmuş bu devirde güvenirsen böyle olur dostum yanlış anlama

gorkemmm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
348
97
28
Evet biraz daha konuşursak Pragtuz adlı kullanıcıya övgüler ve plaket vereceğiz sanırım:)

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Valla kusura bakma üzüldüm adına tabi de İnan 8 aydır bu mobil ödeme, Üyeler arası para transferi ile alakalı açtığım 10 tane en az konu var insanlar acı çekmekten hoşlanıyor mu nedir anlayamıyorum artık

gorkemmm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
348
97
28
Yeni üye oldum, o yüzden hakim değilim, kusura bakmayın, yasak olduğunu da öğrenmiş oldum

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Kardeşim mobil ödemeyi iptal et sende

Sosyete55

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
84
6
8
Gorkemm kardeş geçmiş olsun iptal konusunda yardimci olabilirim
Not insanlık namina

kayaman41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,421
2,300
113
Anladigim kadari ile telefon numarasina gondermis. Eger oyle ise hazir su kullaniyorsan hazir su yoksa cesmeyi acip bardagi doldur bir bardak su ic kardesim bu da sana ders olsun.

Mamodu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
353
84
28
Olum herkese güvenmeyin ya illa mobil ödeme yapcaksanız bana mesaj atın halledeyim hemen :)