Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu ProfXBet 200 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baykus33

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8
3
3
Böyle orospu çocuğu site yok . Buraya para yatıranın özür dilerim ama beynini skm . Burayı savunan got bu sitenin köpeği . AMK 600 TL çekim vermeyince fantazi yaptım 15 orandan 3 1 skor oynadım 9000 oldu . 2.20 ilk yarı Arjantin ligine 0.5 üst oynadım 20.000 oldu kaybetmek istedikce kazandım . Çok şükür sonunda dakika 85 te 2 0 olan maça depe 2 verdim 120 orandan hazırlık maçıydi 2 2 bitti az kalsın oda gelecekti . Kısacası yatırım yapmayin

404Moriarty

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
242
93
28
Ne çok salak varmış hala bonus talep soran site link soran var yiyin kazığıda oturun aşşa size müstehak

Dogan20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
911
202
43
çözemedim destek deniz diye biri var cevap yok

404Moriarty

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
242
93
28
Hala yatırım yapcam diyen salaklar var taşşak geçiyolar görmüyonuzmu param geldi diyrn 2 lavukda sitenin elemanları

Ekli dosyalar

Ahmetaslm35

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9
3
3
Yalan söylüyolar ya bakiyeyi çevirdim 2 bin yaptım slot oynarken birden attılar oyundan hesaba giremiom hata veriyo

trensten2

Yeni üye
Yeni Üye
1
1
3
Yatırım yapmayın ödeme yapmıyor ben Bonus bitti kayıp yatırım yaptım oynadım kazanç da çekim veriyorum yarısı kadar yatırım yap diyor muhattap yok meil adresleri yanlis boşuna yatırım yapmayın 😤

Akdmn7

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1
1
3
Site kesinlikle kuruş ödeme yapmıyor yatırım yapmış birisi olarak yazıyorum sakın yatırmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...