Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu PSVBET 50 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Capillatuss

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
57
15
8
Akbaba gibiyiz maşallah çök çök bedava görünce çök boş mezar var

cunazor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
502
195
43
Şimdi aldım bonus devam ediyor

sadecegala

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
49
29
18
Siteler resmen üyelere köpek muamelesi yapıyor. En kıytırık oyunlardan birinde 750 TL yap diyor. Yazık gerçekten 😶

elo21

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1
0
1
Bu kadar saçma bı site görmedim bonus için canlı desteğe bağlandım 86 kişi vardı bekledim tam 2 kişi kalmisken siteden attı tekrar bağlandım yine aynı şeyi yaptı son kez bağlandım bu sefer oldu ama baya bekledim canlı destek bana diyoki yoğunluk nedeni ile bonus kalmadı ilk yatiriminizda verebiliriz bişey soruyorum cevap vermiyo kafasına göre sohbeti kapattı geçen bı saatime yazık yani

ruha200

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
589
227
43
Bu kadar saçma bı site görmedim bonus için canlı desteğe bağlandım 86 kişi vardı bekledim tam 2 kişi kalmisken siteden attı tekrar bağlandım yine aynı şeyi yaptı son kez bağlandım bu sefer oldu ama baya bekledim canlı destek bana diyoki yoğunluk nedeni ile bonus kalmadı ilk yatiriminizda verebiliriz bişey soruyorum cevap vermiyo kafasına göre sohbeti kapattı geçen bı saatime yazık yani
Zaten kazansaydin vermezdi mal gibi site dolandırıcı olduğu burdan belli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...