Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Pumabet 100 Freespin Deneme Bonusu

Bektas38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
510
127
43
Kafaniizi yormayın ayın 31 inde kurallar değişir aktarimlar yapılmaz yok 3000 yap 300 çek sadece slotta gecerli gibi kurallar koyarlar bu site bu finans gücüne sahip degil

Serco81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
177
49
28
Kafaniizi yormayın ayın 31 inde kurallar değişir aktarimlar yapılmaz yok 3000 yap 300 çek sadece slotta gecerli gibi kurallar koyarlar bu site bu finans gücüne sahip degil
Baba ben iki adrestenden de çekim yaptım 5 dakikayı qecmedi üye olanlar olsun site başarılı şekilde ödüyor.bilqinize

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,683
3,065
113
Site sağlam bu arada dostlar.surekli oynadığım site.%25 Spor kayıp bonusu var 3 kat 1.60 oran cevrimli bence çok iyi.cekimlerde de sıkıntı yok Max 5.10 dk içinde ödeme yapıyor.suana kadar çektiğim en yüksek 7500

berny49

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
157
53
28
Bu siteden sadece deneme alın para yaptırmayın ben 10 k çekim için 8 saat uğraştım yok slotta çevir yok sayi bahsi al rulette vs bir sürü bahane ile ödemediler zorla aldım parami

TheMachine

Makina
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,314
658
113
Eklemeler bugün öğleden sonra gerçekleşecektir dostlar

Deryakan

Üye
Yeni Üye
32
1
8
deneme bonusu vermemek için ilk defa böyle bir yalan duydum; sayın üyemiz deneme bonusundan sadece 30 kasım dan 30 aralıkğa kadar üyelik oluşturmuş üyelerimiz faydalanabiliyor. ve bu gün 31 aralık 😂

TheMachine

Makina
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,314
658
113
Eklemeler yapıldı arkadaşlar 300 yapın çekin her alanda geçerli

Kerimtnc

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
81
31
18
Valla hiç ümidim yoktu alırken ama verilen spin in kendisi zaten 100 ödedi gerisi kolaydı 5 dk da payfixe yatırdılar yemek sigara param çıktı.