Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Pumabet | 100 FreeSpin Sweet Bonanza | ( Yatırımsız )

Emircan8118

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
114
40
28
Dostlar bi türlü çözüm bulamadım size sormak istiyorum PayFix hesabı var içinde 700 TL var ama daha önce PayFix e bankadan para aktarılmadığı için PayFix den parayı çekemiyorum asıl sorun PayFix hesabına kayıtlı olan kişinin banka hesabı olmadığı için PayFix e para atamıyoruz var mı bunun bi çözümü ?

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,655
1,713
113
Dostlar bi türlü çözüm bulamadım size sormak istiyorum PayFix hesabı var içinde 700 TL var ama daha önce PayFix e bankadan para aktarılmadığı için PayFix den parayı çekemiyorum asıl sorun PayFix hesabına kayıtlı olan kişinin banka hesabı olmadığı için PayFix e para atamıyoruz var mı bunun bi çözümü ?
Para ytairmadan cekemezsin hesap onayi icin kisi kendi hesabindan 25 yatirmasi laizm yoksa cekemez islem bile yapamaz

fb2929

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
241
50
28
Payfix te sorun mu var bakiye 0 sıfır hesap hareketlerinde 300 geliş görünüyor

mtpat10

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
27
18
Ciddimisinn hesap onayli deilmi goruntu atarmisim profil olan kismi ben hem kendi adima aldim hem amcam adina aldim valla ayni telefonla bide deneidk oldu frespine degdi hep 100 carpi vurdu ana param olsa 50 k almistim vallahi
sakinn uyeolmayin serefsizler coklu uyelik diye bakiye.i sildi

Gelsin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
337
72
28
Değerli üyemiz Deneme Bonusu aktarımları bu hafta için sona ermiştir. Ancak PumaBet ailesi olarak üyelerimizi kırmak istemeyiz. 07/07/2023 16:00 tarihinden sonra üyelik gerçekleştiren üyelerimiz için tekrar 14/07/2023 tarihinde deneme bonusu aktarımları sağlanacaktır. Bu süreçte dilerseniz yatırımınız ile katılım sağlayabilir sitemizde yer alan avantajlı bonuslarımızı talep ederek katılım sağlayabilirsiniz. Yatırım sağlasanız dahi deneme bonusumuzun aktarımı hesabınıza sağlanacaktır
Bugün üye oldum bir hafta sonra eklencek saçmaliga bak mk