Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu PurpleBet365 100 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akınco

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,023
598
113
Sakın inanma ve bu kafayla devam et seni aldıklarımda ifadeni verirsin
ulan boş yapma 12 senedir havale ile işlem yapıyorum etrafım kumarbaz dolu zaten ne duydum bne gördüm sadece 5 sene önce bir defa para cezası geldi onada itiraz ettim iptal oldu boş yapma burda hadi uza bebe kimse kimseyi hesaba para gönderdi diye şafak operasyonuyla almaz ne anlatiyon la sen🤣🤣

gokce25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
410
83
,olan boş yapma 12 senedir havale ile işlem yapıyorum etrafım kumarbaz dolu zaten ne duydum bone gördüm sadece 5 sene önce bir defa para cezası geldi onada itiraz ettim iptal oldu boş yapma burda hadi uza bebe kimse kimseyi hesaba para gönderdi diye şafak operasyonuyla almaz ne anlatiyon la sen🤣🤣
Boş muhabbet yapiyor

emregok48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
452
533
93
ulan boş yapma 12 senedir havale ile işlem yapıyorum etrafım kumarbaz dolu zaten ne duydum bne gördüm sadece 5 sene önce bir defa para cezası geldi onada itiraz ettim iptal oldu boş yapma burda hadi uza bebe kimse kimseyi hesaba para gönderdi diye şafak operasyonuyla almaz ne anlatiyon la sen🤣🤣
kaç k çektinde para cezası yedin kanka

akınco

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,023
598
113
kaç k çektinde para cezası yedin kanka
10-15-20 bin o miktarlarda çekimlerdeydi takipli hesaba denk gelmişim para cezası geldi papara dada olabilir payfixtede olabilir ama hapis cezası yok şafak operasyonu hikaye bunlar inanmayın

boraunozkan

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
1
3
Hala bekliyor yaziyor. Vermedi daha. Madem altyapiniz bunu karsilamakta zorlaniyor neyinize guvenip veriyorsunuz bonusu.bonus talep bile bu kadar bekkiyorsa daha ne duyeyim

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,068
113
@Muratorak kimseye iyilik yapılmıyor gelmiyor kardeşim bırak boşver sanki senin çıkarın var bu işten
Hala bekliyor yaziyor. Vermedi daha. Madem altyapiniz bunu karsilamakta zorlaniyor neyinize guvenip veriyorsunuz bonusu.bonus talep bile bu kadar bekkiyorsa daha ne duyeyim
Kanka bu siteden uzak dur şaibeli bu site borsala iş yapıyor diğer hesapları patlamış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...