Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Qbet 100 Frespin (3TL'den) Yatırımlı

mmtcskn

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
55
35
18
Siteyi bilmiyorum tesadüf denk geldi, sınırlı sayıda veriliyormuş,isteyenler hemen alsın. üye olunca otomatik ekleniyor.
Gates of Olympus 100 Spin bet değeri 3TL . Frespin kazancının x35 kat çevrimi mevcut. Min. Max 1000 TL Çekim olması lazım (200Tl yatırım istiyor)
Tam açıklamasına Profilden ödüller / aktif ödüller kısmına gelip bakarsınız.

Son düzenleme:

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
dolandırıcı bu site ya aylardır var bu konu zaten forumda mail atıyorlar ödeme yapmıyor burası

atakral06

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
96
16
8
Siteyi bilmiyorum tesadüf denk geldi, sınırlı sayıda veriliyormuş,isteyenler hemen alsın. üye olunca otomatik ekleniyor.
Gates of Olympus 100 Spin bet değeri 3TL . Frespin kazancının x35 kat çevrimi mevcut. Min. Max 1000 TL Çekim olması lazım (200Tl yatırım istiyor)
Tam açıklamasına Profilden ödüller / aktif ödüller kısmına gelip bakarsınız.
5k yaptık kanka nasıl çekecez

KralBob

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
27
15
3
Kim nereden çıkardı dolandırıcı site diye bilmiyorum ama ben çekimimi yaptım arkadaşlar. Ayrıca her işleminiz için direk mail ile bilgi veriyorlar, bilakis çok profesyoneller.
Bende yaklaşık 2-3 aydır yatırım yapmadan promo kodları ile oyun oynuyorum. Hele ki bu zamanda verdikleri meblağ da az buz değil. Canlı destek de mevcut, bot ile konuşmak istemiyorsan direk "Destek" yazman kafi...
İşleyiş de şu şekilde;
1-)Freespin'den elde ettiğin tutarı 35 katı çevirim yapmalısın, (ben 1300 TL topladım 45 bin küsür çevrim yaptım. Profilinde sayaç var, çevrim dolunca otomatik 1000 TL ye düşürdüler)
2-)Hesap onayı (Ehliyet, Kimlik, Pasaport + Fatura Adresi)
3-)200 TL yatırım ve 1 katı çevrim.
4-)1000 TL çekim.. Eğer yatırdığın 200 lira bakiyen erimezse onu da daha sonra çekebilirsin..
Herkese bol şans.

Ekli dosyalar

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Kim nereden çıkardı dolandırıcı site diye bilmiyorum ama ben çekimimi yaptım arkadaşlar. Ayrıca her işleminiz için direk mail ile bilgi veriyorlar, bilakis çok profesyoneller.
Bende yaklaşık 2-3 aydır yatırım yapmadan promo kodları ile oyun oynuyorum. Hele ki bu zamanda verdikleri meblağ da az buz değil. Canlı destek de mevcut, bot ile konuşmak istemiyorsan direk "Destek" yazman kafi...
İşleyiş de şu şekilde;
1-)Freespin'den elde ettiğin tutarı 35 katı çevirim yapmalısın, (ben 1300 TL topladım 45 bin küsür çevrim yaptım. Profilinde sayaç var, çevrim dolunca otomatik 1000 TL ye düşürdüler)
2-)Hesap onayı (Ehliyet, Kimlik, Pasaport + Fatura Adresi)
3-)200 TL yatırım ve 1 katı çevrim.
4-)1000 TL çekim.. Eğer yatırdığın 200 lira bakiyen erimezse onu da daha sonra çekebilirsin..
Herkese bol şans.
Tapu varsa tapuda yollasaydın kral o neymiş nasıl bir onay o öyle

mnocan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
448
76
28
Ben aldım ödemeyi ama 4 saat falan sürdü