Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti rakion05 | At Yarışı

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,839
7,447
113
Hacım atlarin mi ne bi hp miktari yazıyordu kim yüksekse onlari sectim kafama göre
Bol şanslar reis umarım kazanırsın ama sadece ilk iki ayak gelmiş daha dört ayak koşusu var. 4. Ve 5. ayakta da tek atmışsın zor yani. O yüzden dedim fazla umutlanma diye

rakion05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
158
148
43
Bol şanslar reis umarım kazanırsın ama sadece ilk iki ayak gelmiş daha dört ayak koşusu var. 4. Ve 5. ayakta da tek atmışsın zor yani. O yüzden dedim fazla umutlanma diye
4. Ve 5. Ayakta ki atlar cok favori göründü gözüme kismet bakalim ilk elin günahı olmazmis :D

JordanPoole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,745
1,312
113
O yeşiller favori kanka ben de süpriz kapattım yeşil yeşil gidiyor hiç şaşmaz zaten :)

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,839
7,447
113
4. Ve 5. Ayakta ki atlar cok favori göründü gözüme kismet bakalim ilk elin günahı olmazmis :D
Şans reis sonuçta yoksa biliyorum diyenin 1 milyon borcu oluyor. 🤣 🤣 Şansın daim olsun

Adrenalin59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,318
543
113
ulan ne adamsın ya:D:D:D

rakion05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
158
148
43
aslında ıddaaya bastıklarımızı bunlara bassak cok daha buyuk meblaglar yakalayabılırız ama bırazda calısmak lazım uzerlerınde:)
Beni batiran iddaa degil ki pragmatik :D Nerden bulastiysam :D iddaa da 1 i 3-4 yapsam çekiyorum slotta 1 i 5 yapiyorum biraz daha yükselsin diye kaybediyoruz ama at yarisi da zevkli gibi

Adrenalin59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,318
543
113
Beni batiran iddaa degil ki pragmatik :D Nerden bulastiysam :D iddaa da 1 i 3-4 yapsam çekiyorum slotta 1 i 5 yapiyorum biraz daha yükselsin diye kaybediyoruz ama at yarisi da zevkli gibi
evet sen ogren ortak kupon yaparız:D