Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Rbet - 20₺

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
200 cekim verdim gonderdiler o sirada sirada baska yerden de para bekliyordum 100 tl bekledigim kisiye kisiye yazdim kac tl gönderdin diye cunku sitede cekim onaylanmamisti iptal edebiliyordum yazdigim kisi takmadi yoksa iptal edip bidaha vericektim
Hıc guvenmedıgım sıteden bonus aldım 210 kasa ceweım tamm bakalım yatırcklarmı

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
200 cekim verdim gonderdiler o sirada sirada baska yerden de para bekliyordum 100 tl bekledigim kisiye kisiye yazdim kac tl gönderdin diye cunku sitede cekim onaylanmamisti iptal edebiliyordum yazdigim kisi takmadi yoksa iptal edip bidaha vericektim
Nekadar zamanda gonderdıler paparana bide

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
2 keremi yollıcaklar dıosun

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
Suan cekim verdim bakalım

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
Belli olmaz ben emin olamadim arkadasin yolladigi mi diye iptal etmedim sen de kontrol et paparadan bildirim gelir gelmeziptal edebilirsen bidaha cekim ver bakalim nolacak
La ben 200 u yollıcklarından supheliyim gelirse dedıgını yaparım

bokinem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
497
53
28
Dostum şimdi baktim 22.06 da yollanmis 7 dk onaylamamislar kacirma sakin

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
Bunlar parayı paparaya yolluyolar,ama onaylanması minumum 5-10 dk suruyo o sıra bıdaha cekım ver dıosun ıkıncı kez yatırmazlar sanmam ya ama denıcem sonucta mantıklı bişi denenir.ama para yatmadı bence bana bu para bu gece yatmıcak gec kaldık yarına kalabılır

bokinem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
497
53
28
Bunlar parayı paparaya yolluyolar,ama onaylanması minumum 5-10 dk suruyo o sıra bıdaha cekım ver dıosun ıkıncı kez yatırmazlar sanmam ya ama denıcem sonucta mantıklı bişi denenir.ama para yatmadı bence bana bu para bu gece yatmıcak gec kaldık yarına kalabılır
Usta ne zaman yatar bilmiyorum ama basima geleni soyledim denemekte fayda var belki yatirirlar