Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Redbets 500 TL Deneme Bonusu Yatırım Şartsız

kadirkartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
457
250
63
şu tiplere triplere bak sanırsın bilgileri hiçbir yerde yok :D

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,399
6,702
113
Yorumlarınıza bakıyorum da.. Yer yüzünde açılmış lisanslı lisanssız her sitede üyeliği olanlar site data çalıyor diyor. Akşama kadar eli sikinde deneme bonusu sayfasını yenilemekten parmağı nasır tutmuş adamlar vaktimizi çalıyor diyor. Sitenin bi sayfada reklamına denk geldim siteyi bilmediğimi de söyleyerek paylaştım para yatırma yok bi şey yok neyin tatavasını yapıyorsunuz ufacık beyninizle? Girer bakarsın fikrini beyan eder usulünce, adabınla konuya dahil olur benim gibi yeteri kadar bilmeyenleri de bilgilendirirsin olur biter. Silah zoruyla üye yapıyoruz sanki
Siktiret 25 payfix e adam bıçaklar çoğu

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,091
1,490
113
Bu sitenin açılış amacı başka gibi herşeyi başka başka sitenin çalınmış kopyası ...

ihsanemir61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
167
69
28
havale cekiminde neden sorun oluyor ben hep havale ile çekim yapıyorum hesap kartıma

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,162
9,583
113
havale cekiminde neden sorun oluyor ben hep havale ile çekim yapıyorum hesap kartıma
Tüm yöntemler de sorun çıkar ama şuan en kolay sorun çıkma olasılığı havalede eskiden havale yöntemi dışında jeton vs vardı ama komisyonu çok diye bulasmiyoduk bu arada 2019 da 2017 yatırımlarıyla yakalandim

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
768
260
63
dolandirilmaya gerek yok

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
768
260
63
hiç üye bile olmayın bence ödeme alan var mı hiç

dede

Üye
Yeni Üye
33
7
8
Yorumlarınıza bakıyorum da.. Yer yüzünde açılmış lisanslı lisanssız her sitede üyeliği olanlar site data çalıyor diyor. Akşama kadar eli sikinde deneme bonusu sayfasını yenilemekten parmağı nasır tutmuş adamlar vaktimizi çalıyor diyor. Sitenin bi sayfada reklamına denk geldim siteyi bilmediğimi de söyleyerek paylaştım para yatırma yok bi şey yok neyin tatavasını yapıyorsunuz ufacık beyninizle? Girer bakarsın fikrini beyan eder usulünce, adabınla konuya dahil olur benim gibi yeteri kadar bilmeyenleri de bilgilendirirsin olur biter. Silah zoruyla üye yapıyoruz sanki
Gülmekten yere yapıştım asdaasdsa

queanthe52

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
65
35
18
Şu konu hala burda duruyor dolandırıcı site belli yani