Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Redwin 100 TL Deneme Bonusu

Extaxytance

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
195
75
28
1. Deneme Bonusu 100₺ nakit olarak hesabınıza aktarılmaktadır.

2. 2.000₺'ye tamamlanan bakiyeniz ile minimum ve maksimum 250₺ çekim işlemi yapabilirsiniz. Geriye kalan bakiyeniz silinecektir.

3. Bonus yatırım gibi istediğiniz alanda ve oyunda kullanılabilir. Hiçbir oyun kısıtlaması bulunmamaktadır.

4. Kazancın çekilebilir olması için, minimum 100₺yatırım yapılması gerekmektedir. Daha sonra 250₺ ve yatırım yaptığınız miktarı kazancıyla beraber çekebilirsiniz. Bonus kazancı ve yatırımlar ayrı ayrı değerlendirilmektedir.

Extaxytance

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
195
75
28
Siteyi bilen arkadaslar var mi yatirim yapilirmi sizce

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,054
3,679
113
bu altyapıdaki tüm siteler ödeme yapar dostum aynı arayüze sahip tüm sitelerden sorunsuz işlem yapabilirsin

Extaxytance

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
195
75
28
işin garip tarafı bu siteye ilk defa denk gelmiş olmanız
Ben de cok sasirdim o kadar sitede üyeliğim var hatta site kalmadi neredeyse bunu nasil gozden kacirmisim bilmiyorum valla. Sartlarin en guzel yani her alanda kullanabiliyor olmamiz rulette sansim yaver gitti katladim hemen ben de :)

15Dilek15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
191
43
Slot oynamaya başladığımdan beri çok site değiştirdim farklı farklı sitelerde oyun oynadım bunların içinde sadece redwin kalıcı oldu. Çok güvenilir bi sitedir. Satın alımlı işlem yapılır eklediği bonusta bile bu konuda kısıtlama yapmaz çekim de sorun yaşamadım hiç. Yalnız bildiğim kadarıyla ana para kazancında sınır var kayıpta 40 katı da yatırımda da 100 katı diye biliyorum jackpot kazançları hariç.

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,131
8,802
113
1. Deneme Bonusu 100₺ nakit olarak hesabınıza aktarılmaktadır.

2. 2.000₺'ye tamamlanan bakiyeniz ile minimum ve maksimum 250₺ çekim işlemi yapabilirsiniz. Geriye kalan bakiyeniz silinecektir.

3. Bonus yatırım gibi istediğiniz alanda ve oyunda kullanılabilir. Hiçbir oyun kısıtlaması bulunmamaktadır.

4. Kazancın çekilebilir olması için, minimum 100₺yatırım yapılması gerekmektedir. Daha sonra 250₺ ve yatırım yaptığınız miktarı kazancıyla beraber çekebilirsiniz. Bonus kazancı ve yatırımlar ayrı ayrı değerlendirilmektedir.

Bonusu nerde alıyoruz