Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Rekabet 50 FreeBet 50 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,131
8,802
113
Çok soruyom ama kaç dkda sonuclandirdilar 20 dk oldu 285 TL xekim verdim bende tık yok silme filanda yok
Dost çekim verdim 20 25 dakka sonra bakiye geri geldi hesaba sonra sıfıra indi destege baglandım aynı ip bahanesiyle ödeme yapmadılar bonusu verirken ama aynı ip muhabbeti yok

jakadal5252

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,116
484
83
Dost çekim verdim 20 25 dakka sonra bakiye geri geldi hesaba sonra sıfıra indi destege baglandım aynı ip bahanesiyle ödeme yapmadılar bonusu verirken ama aynı ip muhabbeti yok
Ödeme alanlar varmış sanırım bakalm benimkide şu sıralar belli olur. Öderse öder ne diyelim kahpe bunlar belkide birine ödüyor 10 kişiye odemyof

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,131
8,802
113
Ödeme alanlar varmış sanırım bakalm benimkide şu sıralar belli olur. Öderse öder ne diyelim kahpe bunlar belkide birine ödüyor 10 kişiye odemyof
Ödeme alan abilerde kendilerini düşündüğü için olumsuz yorum yapan dostlara laf ediyorlar benciller ödemiyor işde site 50 kişide 5 kişi anca öder boş konu kapansa daha iyi olur boşa vakit kaybı

jakadal5252

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,116
484
83
Ödeme alan abilerde kendilerini düşündüğü için olumsuz yorum yapan dostlara laf ediyorlar benciller ödemiyor işde site 50 kişide 5 kişi anca öder boş konu kapansa daha iyi olur boşa vakit kaybı
Zaten site oltada sanırım slotlar akıyor ödeme veriyor baya anlamadım. Ona güvenip yatırım yapan olurmu diye beklyorlsr sanirim

TheMachine

Makina
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,617
818
113
Ula 5 kişiye yine ödemedi bu site buraya ödeme alan ss atsın göreyim hepsi tezgah ödeme alan yok

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,131
8,802
113
Sitenin lisansı yok hadi onuda geçtim bonus verirken aynı ip yokta çekim demi aynı ip oluyor 9 yaşındaki çocuk yemez bunu namussuzlar işde söze gerek yok fazla

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,131
8,802
113
Zaten site oltada sanırım slotlar akıyor ödeme veriyor baya anlamadım. Ona güvenip yatırım yapan olurmu diye beklyorlsr sanirim
Sitenin lisansı yok hadi onuda geçtim bonus verirken aynı ip yokta çekim demi aynı ip oluyor 9 yaşındaki çocuk yemez bunu namussuzlar işde söze gerek yok fazla

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,131
8,802
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,131
8,802
113
Fazla digil ya ödemesi gelen ss atsın icraat konusalım beyler klavye yormasın hicbirimizi

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,131
8,802
113
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...