Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Revoldex / Canım Fenerbahçe

Kupon Miktarı
102
Kupon Oranı
2.95

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,551
4,801
113
Handikap -2.5 oranı 5.50'ydi nolur nolmaz diyip handikap -1.5 aldım. Hep slot oynuyordum bu sefer takımıma 100 TL feda olsun dedim. Kırmadı beni çekim de verildi slot parası çıktı :D

Ekli dosyalar

Kupon miktarı 102₺
Kupon oranı 2.95
Kupon kazancı 300.9₺

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,824
63,839
113
Tebrikler reis kazancın daim olsun

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
valla dost di mariayı kim yazdıysa ilgi toplamak icin yazmıstır di maria falan gelmez ben de gördüm haberleri boş ama
Aynen öyle maria gelmez ölüsü her yerde oynar onun napcak fbde mesut ozilde duzenli hayata geçtiği için geliyor futbolun önüne geçti bazı şeyler yaşı itibariyle yoksa kimse getiremezdi

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Aynen öyle maria gelmez ölüsü her yerde oynar onun napcak fbde mesut ozilde duzenli hayata geçtiği için geliyor futbolun önüne geçti bazı şeyler yaşı itibariyle yoksa kimse getiremezdi
ben sahsen su ekonomik durum varken mesut transferinin de olmasını istemezdim zaten ligin en iyi 10 numaralarından biri biz de ama madem geliyor sonucta mesut adam destek olcaz tabii ki. ama keske mesut yerine asıl gerekli bölgelere birilerini alsalardı pelkas varken asırı gereksiz oldu bence

Feyzullahalev

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
560
1,390
93
bizzat siz mi götürdünüz hocam

en fazla teklif yapmışızdır anlasma falan olmaz teklif götürmek de bir şey yok di maria 14m euro alıyor psgden ve mesut gibi ölü degil adam istese peşine düşmeyecek avrupa kulübü yok suan
Ne alakası
bizzat siz mi götürdünüz hocam

en fazla teklif yapmışızdır anlasma falan olmaz teklif götürmek de bir şey yok di maria 14m euro alıyor psgden ve mesut gibi ölü degil adam istese peşine düşmeyecek avrupa kulübü yok suan
Mesut Özil in maaşını biliyormusun Arsenal den araştır bakayım

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Ne alakası

Mesut Özil in maaşını biliyormusun Arsenal den araştır bakayım
mesut 1 senedir top oynamıyor adam u23 antrenmanlarına bile kulüp calısanlarına rüsvet verip cıkmıyordu futbolu kafasında bitirmiş bir adam ve fenerbahceli. gelmesindeki en büyük etkenlerden biri acun ve rte adamın. parasının cogunu sponsorlar ödeyecek di maria ile mesut aynı şartlarda mı aşırı saçma bir yaklaşım bu dedigin

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Daha ne kadar oynayacak 32 genç mi futbol için herkes Buffon mu kardeşim sen yapma bari adam her yaz alacatida da zaten duzenini kurar buralarda cocuguda koyar bakar dalgasina
ha şöyle bir şey var mesut için kronik sakatlıgı yok en azından falcao gibi facia olmaz. 30%uyla bile oynasa bizim ligde cok rahat 4-5 macı alır kendi basına ikinci devrede