Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Rexabet 20 Freebet Deneme Bonusu

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,006
113
18 saat icinde 2 kere cekim verdim. İkiside reddedildi. Sonrasında risk birimi dedi bi dunya evrak cart curt istedi 3 is gunu dedi. Dolandırıcı bunlar herkese odemiyor. Crazy oyununa girip tek elde attım 109 tlyi sıfırladım. Allah belalarini versin o kadar emek verip bekledik

Erkan1991

GRS~ErKaN~28
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
215
65
28
Hocam zaten tc mi ve tlfn no mu sallayarak üye olduydum montajlayıp gönderdm skntı yok yani
Tc ni salladn zaman odemeyi nasil.yapiyorlar hadi onu gectim tc dogum tarihi veya soyisim tutmadi zaman uye olamazsin sistem kabul etmiyor ediyorsaki eger o site lisansi yok lisansi olanlar da olmuyor

Warosa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,381
2,224
113
Tc ni salladn zaman odemeyi nasil.yapiyorlar hadi onu gectim tc dogum tarihi veya soyisim tutmadi zaman uye olamazsin sistem kabul etmiyor ediyorsaki eger o site lisansi yok lisansi olanlar da olmuyor
Isim soyisim dogru gerisi yanlis lisansi yok zaten bu sitenin

Denver

İncınmişsin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,679
1,625
113
Tc üret diye bir sistem var kardeşim,isin soyisim doğum tarihin ile uyumlu tc veriyor da zaten o şekilde ödeme almak da çok çok zor