Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Rokubet 100 Adet Freespin Kodu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samoreis

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4
2
3
Kardeşim ben Biraz önce youtubede bı yayincinin videosunun altında gördüm kayıt oldum denedim eklendi bana oynadım size neden yalan söyleyeyim ki şu link üzerinden giriş yapmıştım ben siteye denermisiniz

Steph30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,729
957
113
@Daimon konu kilit reis, şunu da engelleyin size zahmet yalan dolan iş yapıyor

acoriginsfor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
494
337
63
aviator efendisi adlı youtube kanalının vermiş olduğu link üzerinden kayıt olup kodu girmeniz lazım

acoriginsfor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
494
337
63
Buyrun kanıtı burda amaç insanların birbirine yardımcı olması ama söyleneni yapmadan önce herkes birşeyler konuşmuş amacım gördüğün bı bilgiyi burda sizlerle paylaşmak arkadaşlar
kanka sen doğru söylüyorsun youtube kanalında böyle bir geyik var ama attığın link yanlış. hoş ben o linkten kaydolmama rağmen ben de kod geçersiz bile demiyor :D canlı destek kod bitti dedi ama sen almışsın . site çöp hesap oluşturanlar form doldurup kapatılmasını ısteyebilir

samoreis

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4
2
3
kanka sen doğru söylüyorsun youtube kanalında böyle bir geyik var ama attığın link yanlış. hoş ben o linkten kaydolmama rağmen ben de kod geçersiz bile demiyor :D canlı destek kod bitti dedi ama sen almışsın . site çöp hesap oluşturanlar form doldurup kapatılmasını ısteyebilir
Eyvallah kardeşim amacım bı yarari dokunur belki insanlara diye paylaştım ama her ağızdan kötü cümleler cikmiş yeni üye böyle adamlara guvenmeyin belkide bilgilerini çaldı demiş bı arkadaş burda herkes kod paylaşıyor o cümleyi kuran arkdasin akıl yaşı küçük sanırım kardeşim delikanlı olan bı insan adap usul bilir konusmasini bilir insan karalamaya ne meraklisiniz amk
neyse arkadaşlar şansınız bol olsun hayırlı günler

ntunguc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
788
276
63
Linkten üye olup kodu girmeniz gerekiyor. Öyle kabul ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...