Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Rolling 45-600 5/15

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,823
151,247
113
BANA mi diyorsun sen !
Sana diyorum tabi , başka cins yorum yapan mı var burda. Saçma sapan mesajlar yazıyorsun burda. Gerginlik çıkarmak için mı yapıyorsun bilmiyorum ama benimle konuşurken cümle sonlarına ÜNLEM koymazsan sevinirim ;)
Ne oluyo beyler iki heyecan yok mu iki eğlence maç yok mu bir birinizle uğraşmayı bırakın sadece saygılı olun yeterli.

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
Dostum az önce ben kardayım bu
Tekten gittiklerime yanıyorum ben kimse gibi yüksek oynmyrm 20 tl atarim kazanırsam 100 tl çekim.veriirm o kadar bu zaman kadar da böyle yaparak çok kazandım kardayim acikcasi hmde çok kârda ama sinir zıplıyor işte yapicak bir şey var mı yok
Madem kardasın hem de çok kardasın zarar edenlere bulaşma dostum. Kârını da televizyon falan kırarak azaltma aman diyim ;)

enes15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
325
27
28
Sinir var kardeşim bende tekten tek sayıdan gidenlere atmyr kafam 100 telefon degistirmisimdir bu illet yüzünden goruyrm millettin birsürü borcu var herkezin benim o kadar borcum yok hiç yok yani

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
Sinir var kardeşim bende tekten tek sayıdan gidenlere atmyr kafam 100 telefon degistirmisimdir bu illet yüzünden goruyrm millettin birsürü borcu var herkezin benim o kadar borcum yok hiç yok yani
az önce borçlarım var kapatmam lazım demedin mi sen karar ver

enes15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
325
27
28
Kardeşim varda az burda milletin 20k 30 k 10 k var benim varsa 1000 yada 2000 bin bu borç mu smdi allah sen

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,823
151,247
113
Konu amacını aştığı için Konu Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...