Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ronaldo M.Utd Ile Yollar Ayrıldı

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,552
4,801
113
Jesus dedem bi alo dese hemşerim naber hesabı zaten adamın paraya da ihtiyacı yok gideceği çoğu büyük takımda yedek kalır Türkiye'de sonsuza kadar ilk 11. Ulan hayali bile güzel çubuklunun arkasında Ronaldo yazıyor vay amk 5 tane alır duvara asarım

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
Nereye giderse gitsin , aldığı paradan bana mı veriyor, bu kadar büyütmenin anlamı yok, bana göre sıradan bir insan, kendi derdimize bakalım.Meclis lokantasında kuzu pirzola fiyatı 28 lira, okul kantininde benim çocuğum tost ayranı 30 liraya alıyor.Fifiliyoruz ama hala aklımız başımıza gelmiyor.Simdi bana siyaset yapma falan demeyin.Bu hepimizin derdi , belası, sorunu.Gulecek eğlenecek durumda değiliz. Şu dünya kupası denen rezalete bakın en üst düzeyde şikenin krali yapılıyor.İzleyip görüyorsunuz.Kimlerin kucağında oyuncak, kimin kollarinda matruşka olduk haberimiz var mı??

Salih3427

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
224
94
28
Jesus dedem bi alo dese hemşerim naber hesabı zaten adamın paraya da ihtiyacı yok gideceği çoğu büyük takımda yedek kalır Türkiye'de sonsuza kadar ilk 11. Ulan hayali bile güzel çubuklunun arkasında Ronaldo yazıyor vay amk 5 tane alır duvara asarım
Öyle bişey keşke olsa 5 de ben alırdım ama imkansız be kariyerine Avrupa'daki büyük takimlarda sonlandırır Türkiye'ye gelmeyi düşünmüyor büyük ihtimalle Bayern alır boşta kalacağını sanmıyorum henüz bitmedi :)

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Fenerbahçe ile birensipte anlaşmışlar

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,010
44,025
113
6 aylığına Hala Madrid de bizim cocuk

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,165
837
113
Turist olarak getirmek başarıdır. Ona talip bitmez. Türkiye'ye sıra gelene kadar Eytli olur zaten.