Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Routebet 10 TL Yatırımsız

aktan78ak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,180
241
63
bu da betdolar gibi...yalanci siteler.yarin 14.00-17.00 arasi diyorlar

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Simdi uye olup baglandim, canlida 5 dk. falan bekledikten sonra yuklendi bonus.

Yalniz cevrimini.15 kat yapmislar. 10 kati becerdikten sonra pek problem degil.

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Ilk kupon geldi. Hesap 40 lira. Hayirlisi olsun. :)

Bayfetuncay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,111
167
63
Gerçekten bu siteye yatrim yapan varmı
Dostum bir bonus vermedi diye siteyi ön yargılama ben bu siteden 6 gün üst üste 300 cektim bundan 2 ay önce %50 papara bonusu varken şimdi şartları değiştiği için oynamıyorum ve çekimler yarım saati geçmiyor hariksbet vs ile karşılaştırma

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,312
28,016
113
Dostum bir bonus vermedi diye siteyi ön yargılama ben bu siteden 6 gün üst üste 300 cektim bundan 2 ay önce %50 papara bonusu varken şimdi şartları değiştiği için oynamıyorum ve çekimler yarım saati geçmiyor hariksbet vs ile karşılaştırma
Kardeşim doğrudur ama bune kactane şikayet var bana yüklemişler ama canlı insan yerine koyup insanlara cvp vermiyor bence güvenilir bı site değil biz iyiye iyi deriz emin ol .

Ares1033

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
352
40
28
Ben üye bile olmadım canlıda muhatap olan yok daral geldi kapattim

safa61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
1,975
113
Yarın devam edeceklermiş bonus veremeye

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113

Papara ile cekimler 09-01 arasindaymis. Sabah talep verecegim.

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Cevrim dolsun diye oylesine aldigim Jamaika ligi iy 0.5 ustu bahsi de gelmis. :D Kasa:

Bayfetuncay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,111
167
63
Kardeşim doğrudur ama bune kactane şikayet var bana yüklemişler ama canlı insan yerine koyup insanlara cvp vermiyor bence güvenilir bı site değil biz iyiye iyi deriz emin ol .
Güvenilir site emin ol daha bir şikayet duymadım bu siteden ben deneme bonusu olayını bilmem

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Ip den falan nir ya.uk yoksa
Kesinlikle piyasanin en saglam sitelerinden biri.zaten deneme bonussuz girdiler piyasaya(sadece 1 kere happy hours yaptilar bildigim kadariyla) belli bir kitlesi var.simdide o kitleyi buyutme cabasindalar.coklu uyelik falan yoksa yuklerler.

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Arkadaslar ben aldım çevirdim ve çekim sagladım ödeme yaptılar ustelik 10dk bile sürmedi bilginize

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Bugun 18'e kadar bonus vermeye devam edeceklermis. Ben guvenemedim falan diyen yahut haberi olmayan varsa;

(Cekim suresi 56 dakika)