Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Routebet 15 TL Deneme Bonusu Yatırımsız

ahbic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
47
28
çevirdik ettik 09:00dan sonra ilgili birim kontrol eder o zaman gel dediler bakalım

Ongur1907

Üye
Yeni Üye
16
1
3
Canlıya sorup üye olun arkadaşlar yatırımsız

m.routebet29.com
Bende aldım frebet çevirdim kasam 120 TL oldu çekim verecektim hafta içi eft yapıyoruz hafta içi çeke bilirsiniz dediler pazartesi günü çekim verecem ödeme yapıyorlar mı kesin ona göre umut edeyim çevrimim bitti

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Bende aldım frebet çevirdim kasam 120 TL oldu çekim verecektim hafta içi eft yapıyoruz hafta içi çeke bilirsiniz dediler pazartesi günü çekim verecem ödeme yapıyorlar mı kesin ona göre umut edeyim çevrimim bitti
Yapiyorlar

Ernycll

Crackher
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,467
635
113
Eyvallah teşekkürler isteyen olursa iki kişiye 20 TL göndere bilirim pazartesi günü çevrimiö kolay oldu bu aralar da çok kazanıyorum isteyen birileri çıkarsa iki kişiye gönderirim 20 TL etrafında ihtiyacı olan varsa söyle kardeşim
Bi ben yükseltemiyorum herhalde şu kasayı. Kazancın şansın daim olsun..

Arkasokaklar3441

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
657
159
43
6 ay önce bende çektim rahat ol kardeşim kesin net gönderir bu site

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Kardeş sen neyin hikayesini yazıyorsun deneme bonusu ödemeleri sadece papara ile yapılıor

mikimik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
100
20
18
Ya

Paranı yatırdılar mı kardeşim bende bitirirdiö çevrimi hafta içi çeke bilirsinix dediler umut edeyim mi gönderirler mi 100 TL mi
Evet yatırıyolar hemde çok hızlı :) 100 çekim yaptım geri atıp 480 tl çekim yaptım anında geçiho hesaba, geri kaybettik tabi o ayrı :)

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,349
150,476
113
Forum içi Para Alışverişi Yasaktır Beyler.

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
775D9CC3-05EE-4B66-9677-600FEBCD24A6.png Daha hattımı bugün aldım bu kadarı da olmaz yuh :) bu siteye güvenmeyin beyler aman uzak durum