Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Rulet Başlasın

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Dedikten 1 gün sonra..

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Size biraz anlatayım istedim bundan 7 sene önce bende iPhone 5s vardı ben o telefonla bir rulet oynardım akıllara zarar para içinde yüzmek deyimi o zamanlar benim için söylenmişti resmen.turkiye bayan basketbol hakeminden tutun şimdi yazmak istemiyorum devlette çalışan üst düzey olsun hesaplarını alır %30 karı benim olmak üzere kasa kasardim 1 sene belkide bundan sonra hayatım boyunca yasayamayacagim bir hayat sürdüm ıssız olmama rağmen.o zaman kar abartmıyorum rahat 2 ev alacak param vardı.bir gün kafam efsanyken o tüm parayı masada bıraktım telefou parçaladım ve 7 senedir en dandik telefon ne varsa onu kullandım ve sadece 1 defa rulete girdim bugün şeytana uyup piyasadaki en pahalı telefou aldım daha ilk günden telefon parasını rullette vurdum güzel günler yakın gibi duruyor bakalım göreceğiz paylaşmak istedim
tamam hemen şimdi sana kasa veriyolar sende katla yolunu bul ordan hey allahım rulet taktiği varmış ne adamlar var

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,743
10,355
113
Size biraz anlatayım istedim bundan 7 sene önce bende iPhone 5s vardı ben o telefonla bir rulet oynardım akıllara zarar para içinde yüzmek deyimi o zamanlar benim için söylenmişti resmen.turkiye bayan basketbol hakeminden tutun şimdi yazmak istemiyorum devlette çalışan üst düzey olsun hesaplarını alır %30 karı benim olmak üzere kasa kasardim 1 sene belkide bundan sonra hayatım boyunca yasayamayacagim bir hayat sürdüm ıssız olmama rağmen.o zaman kar abartmıyorum rahat 2 ev alacak param vardı.bir gün kafam efsanyken o tüm parayı masada bıraktım telefou parçaladım ve 7 senedir en dandik telefon ne varsa onu kullandım ve sadece 1 defa rulete girdim bugün şeytana uyup piyasadaki en pahalı telefou aldım daha ilk günden telefon parasını rullette vurdum güzel günler yakın gibi duruyor bakalım göreceğiz paylaşmak istedim
Hangi filmden alıntı bu birader,hayal gücünü çok beğendim.İsmin Ziyamı?

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,255
16,762
113
bu konuyu acmasındaki amaçta miletti düdüklemek
Milleti duduklemek mi ulan ben bu forumda oylelerini gordumki 2 defa çok acil durumum oldu biri @Sino16 diğeri @İskorpit borç aldım fazlasiyla yolladım hemde günü gelmeden o yüzden burda para için bir tarafını yirtanlarla beni karıştırma gevşek gevsekte beni tanımadan konuşma eski rollere gir fazla değil 5 ay önce falan burda dagittigim paranın haddi hesabı yok @Tokmakci kardeşie @Sino16 ne zaman yakalasam 500-250 falan atyrdm o yüzden burda boşa tanımadığın kişiler hakkında yorum yapma

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,255
16,762
113
Hangi filmden alıntı bu birader,hayal gücünü çok beğendim.İsmin Ziyamı?
He gardasim ziya profilin resmini değiştirdin diye bir tarafın ayrı oynamaya başlamış açtığım rollerde başarılı olunca reiss ayağı yaptığını şimdiki unuttun bende sana hatrlatim o zaman

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,255
16,762
113
tamam hemen şimdi sana kasa veriyolar sende katla yolunu bul ordan hey allahım rulet taktiği varmış ne adamlar var
Düne kadar forumda olmayan kişi burda bana ahkam kesiyor taniyormusun beni yokk eee ne atıp tutuyorsun boş atıp dolu tutarım diyorsan elinde tuttuğun sadece sen olursun o yüzden boş yorumunu kendine sakla.HİC DUSUNUP MERAK ETTİN Mİ ESKİLER NEDEN SİZİN GİBİ SACMA SAPAN YORUM YAPMIYOR AZ MERAK ET YADA GİT SOR BENİ BOS KONUSMA

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,255
16,762
113
rulette en son kazanıyorum diyenin 40ı çıkmadı daha aman dıkkatlı ol dost
Erhancigim türce ruletteyim o günden beri 1-2 saat takıyorum 700 kasayla 2.7k olunca duruyoum halen bu şekilde devam ediyoum yalnız varta senin 31 bana çok kazandırıyor bu ara😍

Oduncu55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
495
374
63
Düne kadar forumda olmayan kişi burda bana ahkam kesiyor taniyormusun beni yokk eee ne atıp tutuyorsun boş atıp dolu tutarım diyorsan elinde tuttuğun sadece sen olursun o yüzden boş yorumunu kendine sakla.HİC DUSUNUP MERAK ETTİN Mİ ESKİLER NEDEN SİZİN GİBİ SACMA SAPAN YORUM YAPMIYOR AZ MERAK ET YADA GİT SOR BENİ BOS KONUSMA
Boşver takma üstad