Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Rüyamda Fare Gördüm

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,956
43,554
113
Saat 10:07 gece 4ten beri slot oynuyorum ne bırakması ag kumar kadar güzel bir şey mi var oh canım kumar , hayatımı sksin yine devam ağlamak ters

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
Benim bi arkadasda ruyasinda fare gormus 3 gun sonra öldü 😆

4YapraklıYonca

🍀🍀🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,556
3,949
113
Ya arkadaş rüyalara inanılır mı az kendinize gelin fal rüya bunlar boş işler bilinç altınıza bunları koyup kaybetmeyin

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
beyler rüyamda fare gördüm ve bu günlerde aklımda kumarın insanın başına açabilceği şeyler geldi aklıma ne diye araşırdım rüyada fare görmek cevabı maddi zararla sonuçlanabilceğin birşey diyor o yüzden kumarı bırakcam diyorum ama kumar şuan benim geçimimi sağlıyor babadan para isteyemiyorum ve öğrenciyim çalışamıyorum şuan sizce napmalıyım? kumarı bırakmalımıyım?
Sana kabaran biseyler de olabilir. Şimdi fare demek bir çok anlama gelebilir yani

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,946
3,880
113
Ya arkadaş rüyalara inanılır mı az kendinize gelin fal rüya bunlar boş işler bilinç altınıza bunları koyup kaybetmeyin
knk konu sahibi biraz abartmışta, fal tamam batıl inanç ama rüyalar bilinç altımızı yansıtıyor benim şahsen rüyamda görpte gerçekleşen çok olayım var hatta bir kaç tanesi ben rüyayı görürken eş zamanlı gerçekleşti bunu sonradan öğrendim

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Her gördüğümüz rüyaya anlam yüklersek çok işimiz olur. Zaten üşengeç insanlarız 🙂
Bir de sana şunu yap, bunu yap hiç demeyeceğim. Nasıl istiyorsan, ne istiyorsan onu yap.

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
beyler rüyamda fare gördüm ve bu günlerde aklımda kumarın insanın başına açabilceği şeyler geldi aklıma ne diye araşırdım rüyada fare görmek cevabı maddi zararla sonuçlanabilceğin birşey diyor o yüzden kumarı bırakcam diyorum ama kumar şuan benim geçimimi sağlıyor babadan para isteyemiyorum ve öğrenciyim çalışamıyorum şuan sizce napmalıyım? kumarı bırakmalımıyım?
Dostum bırak rüya falan hikaye sen bi gece fare gördün ben 3 senedir benzer manaya çıkan bir rüya görüyorum hiçbir şey olduğu
yok rüyalara inanılmaz

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,890
6,691
113
Dost gece üstünü ört,sırtın açıkta kalınca öyle rüyalar görmen normal.