Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling SabriBey ile Dertlere Son Veren Rolling - Betriyal Katkılarıyla -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,990
5,496
113

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,990
5,496
113
Doğrudur :( siz bu mesajı yazarken çekiminiz başarıyla ödenmiştir bu arada :) Umarım en kısa zamanda bu kaybı toparlarsınız bol şanslar iyi forumlar
Limitler düşük diye çektim. Fener maçına 4-5k arası aldırıyordu

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,990
5,496
113
@Kumbarabet Destek Çekim paylaş hakkımı benim burdan bi üyeye çekilş ile falan yada seçerek siz ekleseniz olmaz mı ? Zaten burdan yeterince reklam oluyor çekim paylaşada gerek yok bence, ne dersiniz ?

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,990
5,496
113
Sen ne anlatıyon ve abu gözünü seviyim be abla
27k çektim ya şimdi, normalde çekim paylaş yapsam 500 freebet eklicek bende diyorum bana eklemesin burdan her hangi bir üyeye seçerek eklesin.. Çekim paylaş ta yapmıyım nası olsa bu konudan reklam da oldu.. Diye düşündüm

Kumbarabet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,700
1,326
113
27k çektim ya şimdi, normalde çekim paylaş yapsam 500 freebet eklicek bende diyorum bana eklemesin burdan her hangi bir üyeye seçerek eklesin.. Çekim paylaş ta yapmıyım nası olsa bu konudan reklam da oldu.. Diye düşündüm
Süper düşünce yardımcı olabiliriz tabiki ama sizlerden ricam KumbaraBet Çekim Paylaşım Alanında Çekiminizi Paylaşmanız. 500₺ freebeti belirlediğiniz bir üyemizin hesabına ekleyebiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...