Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling SabriBey ile Dertlere Son Veren Rolling - Betriyal Katkılarıyla -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
1 gol gelsin artık 🤯

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,402
8,672
113
Ulan fener deplasmanda 3 at gel evinde 1 gol atama yazıklar olsun atmazsan sana

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
Fio yedi

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,327
9,016
113
İstemeyerek İY molasında dedim fenerin 1.5 üstüne sğpheliyim diye çünkü oran çok oynak bir orandı milleti fena yaktılar öyle böyle degil

doghan197

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,947
2,689
113
Valla çok geçmiş olsun ayıp ettiler su iki mac

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,978
5,484
113
@Kumbarabet Destek Dostum problem çıkartıyorlar bana. Dün 50k Net kaybım , bugün ise 30k net kaybım var. Şimdi 7k yatırıp kaybettim kayıp bonusu eklemiyorlar. Eksideyim görüyosun zaten bide size kılçıksız 82k kazandırmışım bana 7000 tl nin kayıp bonusunu vermiyor.

doghan197

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,947
2,689
113
@Kumbarabet Destek Dostum problem çıkartıyorlar bana. Dün 50k Net kaybım , bugün ise 30k net kaybım var. Şimdi 7k yatırıp kaybettim kayıp bonusu eklemiyorlar. Eksideyim görüyosun zaten bide size kılçıksız 82k kazandırmışım bana 7000 tl nin kayıp bonusunu vermiyor.
Nasıl ya ne diyerek çıkarıyorlar bunu

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,978
5,484
113
Nasıl ya ne diyerek çıkarıyorlar bunu
Bugün Toplam 50k yatırdım kaybettim sonra kayıp bonusu ile 27k çektim. Sonra 7k daha yatırdım kaybettim ve Çekimim daha yüksekmiş öyle diyor canlı destek. Rica ettim yinede eklemedi @Betriyal Destek ilgilenebilirsen sevinirim

Ptr2888

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,964
1,436
113
Sabri bey kuponları basarken konuya bütün üyeler dolmuş adam kaybedince kimseden ses yok en büyk ayıbıda kumbara destek yapmış cvp bile vermemiş yazık valla kaybedenin dostu olmuyor
Dost geçmiş olsun cok yüklenme kendini heder ediyorsun bizde çok yasadık bunları gideni hiç kurtaramadım hep dahada battım hayırlı geceler

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Sabri bey kuponları basarken konuya bütün üyeler dolmuş adam kaybedince kimseden ses yok en büyk ayıbıda kumbara destek yapmış cvp bile vermemiş yazık valla kaybedenin dostu olmuyor
Dost geçmiş olsun cok yüklenme kendini heder ediyorsun bizde çok yasadık bunları gideni hiç kurtaramadım hep dahada battım hayırlı geceler
Kumbara bir daha foruma girmemiş
Kaybeden adama kım ne yazsın kumar bitmiş
Mahallenin dedikoducusu sen misin dost ortalık karıştırmak mı işin hadi hayırlı geceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...