Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı SabriBey | Kumbarabet Sabah Kuponlarım

Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
2.00

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,978
5,484
113
Profil fotosu değişmiş bu demek oluyor ki barıştık :D
Senle bi sıkıntım yok ama kızdım yönetim ekibine çünkü parayı kaybettirmeye yönelik hareketler hiç hoşuma gitmiyor. Birtek bugün atmadım ben size yüksek bakiye ben her zaman atabilirim ileriki zamanlarda daha da yüksek atabilirm ama böyle yaparak olmuyor yani :) Tamam kural var eyw ama insiyatif sağlanabilirdi benim için..

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113

Kumbarabet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,700
1,326
113
Senle bi sıkıntım yok ama kızdım yönetim ekibine çünkü parayı kaybettirmeye yönelik hareketler hiç hoşuma gitmiyor. Birtek bugün atmadım ben size yüksek bakiye ben her zaman atabilirim ileriki zamanlarda daha da yüksek atabilirm ama böyle yaparak olmuyor yani :) Tamam kural var eyw ama insiyatif sağlanabilirdi benim için..
Kural bu yönde insiyatif sağladığımız durumlar oluyor fakat genel kurallarda malesef insiyatif sağlayamıyoruz. @Enişte bey her zaman der KumbaraBet Kuralcı Bir Site Diye :)

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,590
5,759
113

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,978
5,484
113
Şu Payfix limitini arttıramıyormuyuz ya o dolmasa ne kdr rahattı..

Bugünkü Mefete çekimlerinden bir ton para kesti mefete

birde havale yaptık 2 kez şimdi kaç parça gelcek kim bilir kesin bankadan bir boklar olacak bana ama bakalım

Danger38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,385
1,129
113
Kesene bereket

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
Hani payım

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,590
5,759
113
Şu Payfix limitini arttıramıyormuyuz ya o dolmasa ne kdr rahattı..

Bugünkü Mefete çekimlerinden bir ton para kesti mefete

birde havale yaptık 2 kez şimdi kaç parça gelcek kim bilir kesin bankadan bir boklar olacak bana ama bakalım
Çekim de birşey olmaz kolay kolay dost yatırımlar da sıkıntı olabiliyor