Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Safirbet - WhatsApp Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
ben 100 tl çektim belge falan istemediler..gece talep verdim sabah yatırmışlar ..

alisahin53

Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,261
302
83
ben uye oldum whatsapdan mesaj geldi 48 saat içinde yaticak diye valla yarım saat sonra yatmis

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
kardeşimsiniz biriniz açıklayın bu bonus cevrimini hiç ayıkmıyom şimdi mesela 10 tl veriyo 2,00 orandan 10 katı çevir diyor dyelim 10 ,00 lık kupona attım 10 tlyi 100 oldu sonra ayrı ayrı kuponlarda attım 10 tane kupona 10 tl diyelim ki 8 i yattı 2 si tuttu çevrmiş oluyormym yoksa bütün kuponların tutmasımı gerekiyo yardm ederseniz sevinrm dostlar

~ TEKSA~S

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
246
34
28
kaRDESIM DOGRU EVET 50 TLLIK KUPON YAP CEVRIMDEN 50 TL DUSER YATSIN YATMASIN 50 TL DIYE BAHSETTIGIM TL MIKTARI NE OLURSA OLSUN YATSIN YATMASIN DÜŞER ÇEVRİMDEN

Burakb2

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
86
11
8
Şans işi galiba bizim 24 saati geçti hiçte umudum yok vermeyecekelr

karahilal36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
246
46
28
Arkadaşlar canlı desteğe bağlayın uzun süredir bekliyoruz eklenmeyecek mi diye sorum kullanıcı adı ve tel numaranızı alıp yetkili birime aktarıyorlar 2 dk sonra ekleniyor. Benim ki eklendi

karahilal36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
246
46
28
Bunu aldığımıza şükredelim bence :D Rho Onu daha sonra ekleyecez diyorlar ama inanasım gelmedi benim

~ TEKSA~S

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
246
34
28
ARKADAŞLAR CEKIM YAPAN VARMI SITE GUVENILIR MI SINIRSIZ CEKIM DIOR :)

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
ASYABAHİİSTEN YAPTIĞIM ÇEKİMLER ARKADAŞLAR MAX 15 DAKİKADA HESABA GEÇİYOR HARİKA BİR SİTE

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...