Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Safirbet - WhatsApp Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oktayyyy

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
52
2
8
onay gelip yüklenmemesi genelde daha önce bonustan faydalanmış olanlar için yani onay mesajını whatsapptan otomatik atıyorlar aslında acaba daha önce almış olabilir misin kardeş?
Kardeşim kullanıcı adıni yazdım ilgileniyormusun

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
sen özel olarak canlı desteklerine bi yaz istersen kardeş ''onay aldım hala eklenmedi'' diye söylersen belki yardımcı olurlar sana

hsynerg1988

Üye
Yeni Üye
25
1
3
Ya bırakın şu siteyi 30 saatir bonus yüklenmedi 4 tane maç var bonus yüklüo soksun bi tarafına bonusu ben kapattım uyeligi

oktayyyy

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
52
2
8
Hayır ben sordum çok yoğun bekleyeceksiniz dedi. Siz ilgileniyorum deyince yazdım.

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
Ya bırakın şu siteyi 30 saatir bonus yüklenmedi 4 tane maç var bonus yüklüo soksun bi tarafına bonusu ben kapattım uyeligi
Sen yine iyisin 30 saatte yüklemişler konunun açıldığı tarihten itibaren başvurupta alamayanlar var :) Bu arada aldıysan eğer bonusu Fortaleza maçına kg var
Internacional RS & Sport PE maçına ise 2.5 üst girebilirsin :)

cenk46

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
328
111
43
Superbetin denen site harika ötesi bir site denemenizi tavsiye ederim yeminederim adamlar ne diyorsa yapıyor 50 TL para yatırdım bonus için 500 tl bir kazandım 400 tl Bir kazandım 1 saat içinde paramı yaptırdılar para çekme de hafta sonu bayram seyran hiç fark etmiyor

ZugaRes

Yeni üye
Yeni Üye
7
0
3
Arkadaşlar ben kaç gündür oynuyorum safirbetten şuana kadar bi problem yaşamadim. Umarim olmaz whatshap bonusu ekleniyor başvuru sonucunda hesabiniza geciyor.

Aliko38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
176
72
28
Arkadaşlar cekim onaylandi biraz gec oldu atmden yatirdiklari için 100 tl cekim verdim hesaba 90 tl yatirmislar

Birolyz

Yeni üye
Yeni Üye
3
0
1
30 Temmuz 13:05 kullanıcı ad Birolyz
Hala yüklenmedi 48 saat içinde yüklenir yazıyor sanki kargoyla gönderiyorlar amk yükle işte neyi bekliyon

Birolyz

Yeni üye
Yeni Üye
3
0
1
Konu açmasını2802‬ iyorum buraya yazim dün canlı dan marsbete sordum bonus var mı diye WhatsApp bonusu var dedi numarayı verdi mesaj attım 48 saat içinde 20 tl yatar dedi 15 katı 1.55 en az olan kombine kupon 2 ve üzeri alt üst serbest dedi numara bu ‪00 356 9955 2802‬ bi bakın isterseniz sınırsız çekim dedi

Aslan4134

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,658
369
83
Konu açmasını2802‬ iyorum buraya yazim dün canlı dan marsbete sordum bonus var mı diye WhatsApp bonusu var dedi numarayı verdi mesaj attım 48 saat içinde 20 tl yatar dedi 15 katı 1.55 en az olan kombine kupon 2 ve üzeri alt üst serbest dedi numara bu ‪00 356 9955 2802‬ bi bakın isterseniz sınırsız çekim dedi
Evrak talebi var arkadasim.sahsen ben 100 TL para kazanılan diye kimseye kimlik fotokopisi atmam isteyenlerde dandik siteler

AJAN006

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
347
40
28
Numarayi ilettim yuklenmedi gene

empirorwing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
253
13
18
29 haziran 15:33 de safirbet Whatsapp numarasına yazdım bana da eklenmedi henüz, kullanıcı adım : empirorwing

Emesenbisi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
2,602
113
60 saat oldu yüklenmedi benim. Kullanıcı adım aynı burayla

halil889*

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,745
1,167
113
desteğe söyledim 1 saate yüklediler 48 saati geçmişti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...