Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı ŞAH / 38K Tekli

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Adaletsiz oldu bu durum herkese bol şanslar bol kazançlar ne diyeyim destek çıkan da olmadı beraber totem yaptık canınız sağolsun diyelim

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Dost nasılsa 1 k dagitacaksin . Mesajlara bakmak çok zor değil . Takip edenlerden liste yapılsın dağıt . 12 kişiye kadar yolu var . 80 er TL den .
Dost ben konunun başında beri olanları hep gördüm adamlar tek tek emek verdi.1 mesajı olan kişide böyle yazınca çok hoş olmuyor.Ama ben yinede Ömer’e şimdi 200₺ daha fazla atacağım o gerekeni yapar

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Adaletsiz oldu bu durum herkese bol şanslar bol kazançlar ne diyeyim destek çıkan da olmadı beraber totem yaptık canınız sağolsun diyelim
Ben adaletsiz davranmam dost kimseye.Sen gözümden kaçmış olabilirsin.Ömer’e 200₺ daha fazladan atacağım şimdi o gerekeni güzel şekilde uapar

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,278
10,311
113
Dost ben konunun başında beri olanları hep gördüm adamlar tek tek emek verdi.1 mesajı olan kişide böyle yazınca çok hoş olmuyor.Ama ben yinede Ömer’e şimdi 200₺ daha fazla atacağım o gerekeni yapar
Sen en doğrusunu yapıyorsun Boş ver emeği geçenlere ver

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,918
3,240
113
Başkan unutma unuturma😄😄😄

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,278
10,311
113
200 de burada takip etmeyen 4 kişiye verirsin o zaman 50 TL Yine de sen bilirsin adaletsizlik olmasın