Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı ŞAH / 38K Tekli

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
@ŞAH kardeşim son 10 sauı kalaya kadar bu herkes kontrole esin isterse baska harici sjor yazan yok

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Ben adaletsiz davranmam dost kimseye.Sen gözümden kaçmış olabilirsin.Ömer’e 200₺ daha fazladan atacağım şimdi o gerekeni güzel şekilde uapar
Teşekkür ederim dost büyük paralarla uğraşıyorsun seni anlıyorum ben sadece açıklama yapmak istedim seni biliyorum dost sana adeletsiz demedim duruma adeletsiz dedim kusura bakma sende cansın

ka1gan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,213
1,134
113
biz mi yazıyoruz ömer reise kendisi mi ulaşacak darlamak istemem

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
58,032
25,842
113
Abi Harbi ben bakayım mı vallahi adaletli olurum Bi bakıyım öyle dağıtın sonradan gelen var

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,743
13,033
113
Dost ben konunun başında beri olanları hep gördüm adamlar tek tek emek verdi.1 mesajı olan kişide böyle yazınca çok hoş olmuyor.Ama ben yinede Ömer’e şimdi 200₺ daha fazla atacağım o gerekeni yapar
Eyvallah kardo haklısın . Bir mesajı varsa hiç alakası yoksa doğrudur . İcardiden dolayı sesimi kesiyorum

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
6 kişi yazmışsın dost.10 kişilik para gönderdim ben Ömer’e oda yeterli olur herhalde
Olur hani ben harici kişiler itiraz ederse diye dedim tek yek baktım her skora +işareti attım zaten yazan harici yoktu belki son birkaç sayıyla gelenler bardır illa