Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı ŞAH / 38K Tekli

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Alınmasın kimse son 10 sayıya kadar bu şekilde
[/QUOTE]
Yarın devam ederim dedi 2.kupon kazandi sonra bu oynanmış bizde son 10 sayıya yetişmiş olabiliriz sen bunların farkında mısın dost?

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,918
3,240
113
Diğer 3 tane roll takip ettik arkadaşlar boş gecti bunu takip etmedik oda sen dedin bu kadar yeter diye çıktım burda suçumuz yok bari burda bizi listeye al başkan @ŞAH

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Yarın devam ederim dedi 2.kupon kazandi sonra bu oynanmış bizde son 10 sayıya yetişmiş olabiliriz sen bunların farkında mısın dost?
[/QUOTE]
Dost kimse tartışma içine girmesin lütfen.Adminlerde gelip uyarıda bulunmasın boş yere.Burada olan kim varsa Ömer bir ayarı çeker hakkını bırakmaz kimsede.Boş yere germeyelim ortamı benide konu açtığıma pişman etmeyin.2 gündür sorun yaşıyorum zaten forumda hoş olmuyor bu durumlar

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
[/QUOTE]
Aga birşey demiyorum zaten ki bu konuya yaptım ben :) sorun yok zaten herkes için atmış adam

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
[/QUOTE]
Alınmasın derken gücenme anlamında dedim knka yanlış anlamayın ha yoksa ayıp ediyonuz

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Dost kimse tartışma içine girmesin lütfen.Adminlerde gelip uyarıda bulunmasın boş yere.Burada olan kim varsa Ömer bir ayarı çeker hakkını bırakmaz kimsede.Boş yere germeyelim ortamı benide konu açtığıma pişman etmeyin.2 gündür sorun yaşıyorum zaten forumda hoş olmuyor bu durumlar
[/QUOTE]
Knk gelirse çekiliş konusu acicaktin begenenlerden çekiliş olcaktı tertemiz kıl tüy yok

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,278
10,311
113
Ben hiçbir şekil yazmadım Beni alabilirsiniz

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Aga birşey demiyorum zaten ki bu konuya yaptım ben :) sorun yok zaten herkes için atmış adam
[/QUOTE]
Yok dost sorun yok zaten uğraştığın şey garibime geldi