Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı ŞAH / Günün Maçları

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Hani ilk kazancta mutlu oluyorduk dost
Dostum şu forumda son 1 haftada 5K dağıttım yinede kimseyi mutlu edemedim.Sana en son roll yaptıralım dedik yaptırdık sonrasında herhangi bir konuşma olmadı aramızda.Az öncede kim neyi takip etti hiçbir şeyi görmedim Erhanın yazdığı kaç kişi varsa attım ben

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Dostum şu forumda son 1 haftada 5K dağıttım yinede kimseyi mutlu edemedim.Sana en son roll yaptıralım dedik yaptırdık sonrasında herhangi bir konuşma olmadı aramızda.Az öncede kim neyi takip etti hiçbir şeyi görmedim Erhanın yazdığı kaç kişi varsa attım ben
Şaka yapiyom dost kesene bereket

ka1gan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,213
1,134
113
kesene bereket gönlü bol adam

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,278
10,311
113
Selamünaleyküm beyler kendim oynayınca gelmiyor böyle verince geliyor bu maça iyi bakın iki buçuk üst olacak en az 2'nin üstünde ganyanı var şu an strasbourg maci 2 bucuk ust