Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Sahadanbet 50 TL Dememe Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Ben daha üye olmadan deneme bonusu var mı dedim hemen kontrol ediyorum dedi sonra dan canlı destekden attı bağlanmıyor
Bazıları değmiyor vakit vermeye ondan önce deneme sonra ıkuplanıcı adı verin bir dakikamdiuip üyelik açın tekrar kullanıcı adı verin boşuna yorulmayın

Kerem89

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
51
28
Arkadaşlar sitelerde çalışma var mış bakiye sıfırlandı extra bette benim başına gelen varmı kısa sure sonra eklenır dıyor canlı destek

Servis sağlayıcımız BetConstruct tarafından kısa süreli bakım çalışması yapılmaktadır. Bu nedenle zaman zaman erişimde problemler yaşanabilmektedir. İlgili durum tüm BetConstruct sitelerinde geçerlidir.

Kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde erişim sağlamaya devam edebilirsiniz, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Previnius

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
107
40
28
Arkadaşlar sitelerde çalışma var mış bakiye sıfırlandı extra bette benim başına gelen varmı kısa sure sonra eklenır dıyor canlı destek

Servis sağlayıcımız BetConstruct tarafından kısa süreli bakım çalışması yapılmaktadır. Bu nedenle zaman zaman erişimde problemler yaşanabilmektedir. İlgili durum tüm BetConstruct sitelerinde geçerlidir.

Kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde erişim sağlamaya devam edebilirsiniz, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Dolandırıcı Yavsaklar Boş Yere Üye Oldum

Ekli dosyalar

cveneburi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,880
1,102
113
1 sn de ip çakismasinı farketti herif

Takdir ettim

Yahya16x

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
99
36
18
İp çakışması diyorlar daha yeni üye oldum

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Buraya yatırım yapılmaz, deneme kullan kazanırsan Çek, Yatıılacak site değil deneme adı stünde deniyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...