Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sakarya’da Yaşayan Var mı

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,141
953
113
4 yılım geçti şimdi özlüyorum😔

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,686
5,830
113
Rap müzik yapıyorum yazıyorum 10 senedir 8 sahne aldım, hazır 2 albümüm var söz müzik bana ait sadece klip çekimleri ve pr işleri için bi 50 bin lazım cebimde vardı aslında aylar önce bu paralar ama hep kumara gitti
Link varsa sal dinleyelim

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Gülüç te kyk da kaldım
Eğitimdeydim
Ama yemek kültürü yok be hocam :(
Valla ben beğeniyorum şehrimi de müzik kültürü de yok hiphop kültürü yok rap müzik yapıyorum ben benim için imkanlar çok kısıtlı

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Mersindeyim 3 hafta önce Sakarya’da manitin yanındaydım. Güzel yer ben beğendim. Başladın mi işe
Daha başlamadım 7 senelik ilişkim bitti psikolojik destek alıyorum, birde sağlık açısından sorunlarım var yakında başlayacağım

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Allah acil şifalar versin dostum Sakarya güzel yerdir serdivan taraflarına git anlarsın zaten inşallah en kısa sürede işte bulursun

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,439
18,579
113
Turbobeti çevirip geliyorum reis 500 yatırdım
Ddost yyenni gördüm kusurabakma konuyu ben sakaryadayim ne zaman istersen buluşalım tam merkezdeyim çarşı dedigin yerde :) hosgelmissin bu arada özelden sana aadres telefon ne lazımsa atarım