Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Salgın Hk.

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,017
5,504
113
Ya konuyu okudum boğazım ağrımaya başladı

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,078
464
83
Beyler herkese geçmiş olsun inanın 2 gün önce bende bi boğaz ağrısı oldu şu dunyada sadece netenyahu başına gelsin isterim oyle kotu oldumki anlatamam ALLAH CC şükürler olsun geçdi o agrı ama normal ahrı devam edıyor antibiyotik yazdı toğtor şıtandart kullan dedi

Athena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,897
1,877
113
Zombie salgını sandım başta geçmiş olsun

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
336
63
Beyler hasta olan varmı boğaz ağrısı grip vs vs fena salgın var hastane gittim full gecen bogazım agardı aksam ağrıyı anlatamam oyle bi acı cekdımki anlatamam dayanılmaz bir acıydı ALLAH tan gecdi antibiyotik felan kullanıyorum akrabalar hepsi aynı benım gibi
grip değil de soğuk algınlığı var boğaz ağrısı öksürük var akıntı falan yok şükür

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
336
63
Düzenli beslenmemiz lazım spor yapmamız gerekiyor en büyük miras kendimizdir reis
spora dermanımız kalsa keşke.... düzenli beslenme tamam da gerekli vitaminleri alamıyoruz meyveler çok pahalı eve eskiden poşet poşet meyve girerdi her hafta şimdi alamıyoruz bile anasını satayım

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
336
63
spora dermanımız kalsa keşke.... düzenli beslenme tamam da gerekli vitaminleri alamıyoruz meyveler çok pahalı eve eskiden poşet poşet meyve girerdi her hafta şimdi alamıyoruz bile anasını satayım
kuruyemiş desen o da uçtu lükse kaçıyor artık hepimizi mahvettiler

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,693
2,595
113
Yatarken wifiyi kapatin bide telin arka planda calisan uygulamalarini kapatin farki gorun hadi eyvallah 😂

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,156
3,828
113
grip değil de soğuk algınlığı var boğaz ağrısı öksürük var akıntı falan yok şükür
Öksürük bende de aşırı derecede var dost sigara içerken hele içime çekemiyorum öksürmekten içim dışıma çıkıyor. Gece yatınca da boğazımda gitmeyen bir şey var sanki öksürüyorum geçiyor 2dk sonra yine aynı şey geliyor boğaza çok sıkıntı

Akbal078

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
727
181
43
Beyler hasta olan varmı boğaz ağrısı grip vs vs fena salgın var hastane gittim full gecen bogazım agardı aksam ağrıyı anlatamam oyle bi acı cekdımki anlatamam dayanılmaz bir acıydı ALLAH tan gecdi antibiyotik felan kullanıyorum akrabalar hepsi aynı benım gibi
Hocam 3 gün sürdü dün düzeldi bugünde hapşırıyorum grip gibi değil gibiyim kar yağmadı ortalık mikrop dolu g. Olsun

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Hastalıkların temel sebebi, vücudun direncsizligidir.Bolca vitamin , ciğer dalak, kemik suyu kaynatıp için, ayrıca kekik, zencefil, zerdeçal... Mutlaka, bunları es geçmeyin.Acil şifalar.Ha bu arada fazla asılmayın.🤣🤣
Her kışın başında hasta olurum daha sonra da olmam. Çoğu kişi bunu yaşıyordur