Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Saltobet 20₺ FreeBet Deneme Bonusu

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,005
113
Ohoo alt ust yok diyor bakiyeyi 200 yapmisdim. Boyle ismi olur kazanmayalim diye herseyi yasaklamislar

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,487
1,124
113
Alt/üst yoksa sistem frebet kullanımına izin vermez diye biliyorum

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,911
1,522
113
valla başka bişey dmeediler bende üst oynadım sistem hata vermesi lazım onuda vermedi kendi sorunları

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Zorla oynadık nasıl bonus veriyorlar anlamıyorum Screenshot_20210515_175701_com.android.chrome.jpg

Melih6860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
822
298
63
Valla ben sordum alt üst varmı basket ve futbolda diye hayır üç ihtimallimi oynycaksinz dedi aksi halde bonus iptal olur dedi bende açıklamada öyle bişe yok dedim haklisiniz ama alt üst yok dedi oyuzden oynamadım

Melih6860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
822
298
63
Canlıya sorun bence çekimde sorun yapmasinlar

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,487
1,124
113
Boşuna uğraşmayın bende çevrimi yaptım banada deneme bonusunda alt üst Yok diyor, kısacası kendi ayağına sıktı baştan koktu ,alt üst oynayan varsa bıraksın boşuna emek harcamayın , bağlanıp canlı yardımada ağzınıza geleni sayın bey öyle yaptım vallahi

w4w3w2

Üye
Yeni Üye
20
1
3
Boşuna uğraşmayın bende çevrimi yaptım banada deneme bonusunda alt üst Yok diyor, kısacası kendi ayağına sıktı baştan koktu ,alt üst oynayan varsa bıraksın boşuna emek harcamayın , bağlanıp canlı yardımada ağzınıza geleni sayın bey öyle yaptım vallahi
Ben handikap aldım hep baskette sıkıntı olur mu

osmankozan

Vatan sevdalısı bir TÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
497
83
Bugüne özel deneme bonusumuz sonlanmıştır.Dilerseniz yatırım yaparak yatırım bonuslarımızdan yararlanabilirsiniz.

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,911
1,522
113
pronet olduğuna bakmayın site leş sormadan yatıranın parasına çökecek