Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Şampiyonlar Ligi Maçları

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,370
2,441
113
Herkese iyi geceler arkadaşlar sizce bugün ki oynanan maçların skorları tuhaf degilmi ?Screenshot_20221012-000733_Gallery.jpg

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Milan niye şaşırttı dost ? İlk maçda orta sahayı geçemedi bu maçtada kırmzı penaltı olana kadar yine geçemedi hak edilmiş 2 maglubiyet milan için
Üst bakımından dedım yoksa yener demedım dost 2.5 üst olacak mactı milan evinde kotu oynuyan takım degıl

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
he orasını bilmem ama gercekten CL de çok kötülerdi 2 Chelsea macında da
Chelsea de aman aman bir takım degıl ben gollu berabere gorjyordum macı realde bekledıgım gibi bitti milanıda 2.2 1.1 beklıyordum

Asci55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
8,799
8,368
113
geçen juveyi yendi evinde iyi takım ama yine dengesizler çok
Juve eski Juve değil takımda lider yok normal bi takım haline büründüler artık di maria vlahovic bişeyler yapacak da gol atıp puan alacaklar. bu aksam israil köpekleri bile perişan etti adamları :)

Asci55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
8,799
8,368
113
Chelsea de aman aman bir takım degıl ben gollu berabere gorjyordum macı realde bekledıgım gibi bitti milanıda 2.2 1.1 beklıyordum
Ben Chelsea yine kazanır diye düşünüyodum öyle de oldu. Chelsea 2*0 dan sonra fazla üstüne gitmedi gitse 4 5 atardı

xdyz31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
418
157
43
Gol bahsi oynamak artık yazı tura oldu. Taraf bahsini saymıyorum bile. En iyisi taç filan oynamak alt baremlerden.

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
879
435
63
Pantolonlar aşşa ligi oldu bu akşam kemerleri sıkanlar vardır inşallah beyler

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,370
2,441
113
Alayı kurulu maçların baronlar iyi para kaldirdi

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Evet şu an millet kaybını slottan falan çıkarmaya çalışıyordur enayi gibi ama ben de yapacağım simdi

SFENKS

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
155
128
43
  • bu hafta ki şampuan ligi maçları..