Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Şampiyonluk Kutlaması Olacak Mı Kutlamalar Yasak Mı

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,215
860
113
HABER: İçişleri Bakanlığı’ndan şampiyonluk kutlamaları ile ilgili genelge yayınlandı. Buna göre cadde, sokak ve meydanlarda şampiyonluk kutlaması yapılamayacak. Stadyumlarda ise belirlenen sayı kadar izleyici ve görevli olacak.

Kutlamaya katılarak tam kapanma kurallarını ihlal eden kişiler hakkında idari işlem yapılacak. Kısıtlama kurallarını ihlalden para cezası kesilecek.

YORUM: Halk öfkeli. Taraftarlar yasak dinlemez :D

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
HABER: İçişleri Bakanlığı’ndan şampiyonluk kutlamaları ile ilgili genelge yayınlandı. Buna göre cadde, sokak ve meydanlarda şampiyonluk kutlaması yapılamayacak. Stadyumlarda ise belirlenen sayı kadar izleyici ve görevli olacak.

Kutlamaya katılarak tam kapanma kurallarını ihlal eden kişiler hakkında idari işlem yapılacak. Kısıtlama kurallarını ihlalden para cezası kesilecek.

YORUM: Halk öfkeli. Taraftarlar yasak dinlemez :D
Taraftar yasak dinlemezde ne olur?Çok mu doğru bir şey?Ülke bu tür tür sorumsuz insanlar yüzünden zaten bu halde.Ortalık koronadan kırılıyor millet işine gidemiyor geçimini sağlayamıyor,bu tür bilinçsiz insanlar yüzünden korona hala devam ediyor.Ben Cimboma ölürüm,şampiyon olursa günün en mutlu insanı olurum günlerce sürer mutluluk ama çıkıpta milleti tehlikeye atmam.Evimde kutlarım eşi dostu ararım

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,229
1,756
113
Adaletli bir ülkede olsak taraftarın dışarı çıkmasına ben de karşı olurum ama yan tarafta Alman pasaportlu adam sahilde birasını yudumlayabiliyorsa hiç kimseye anlatamazsın bunu akşam 10.30 kim şampiyon olursa olsun sokaklar ana baba günü olur

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
Bir Beşiktaşlı olarak şampiyonluğu evde kutlayacağım.

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,215
860
113
Taraftar yasak dinlemezde ne olur?Çok mu doğru bir şey?Ülke bu tür tür sorumsuz insanlar yüzünden zaten bu halde.Ortalık koronadan kırılıyor millet işine gidemiyor geçimini sağlayamıyor,bu tür bilinçsiz insanlar yüzünden korona hala devam ediyor.Ben Cimboma ölürüm,şampiyon olursa günün en mutlu insanı olurum günlerce sürer mutluluk ama çıkıpta milleti tehlikeye atmam.Evimde kutlarım eşi dostu ararım
1-) Şimdi siyasiler binlerceyi kişiyi salona toplayıp kongre yapınca bişey olmuyorda,
2-) İsraili protesto için binlerce kişi meydana çıkınca olmuyorda,
3-) Alt ligden süper lige çıkanlar kutlayınca bişey olmuyorda,
4-) Turistler gezince bişey olmuyorda,
5-) Bugünkü taraftarlar mı yanlış oluyor?

İsteyen çıkar tabiki. Bu vakte kadar yapılan yanlışlar, bu akşam yapılcak yanlışa sebep olucak... Dediğin doğru olsada icraatlar yanlış günlerdir. Bugün de öyle olur.

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
Kimse kusura bakmasın beyler siyaset yapmıyorum ama covid bu kadar m arttiysa tek suçlusu Erdoğan ve akp dir ben ankarada yaşıyorum burda kongre günü ülkenin dört bir yanından otobüsler geldi 50 tane otobüs gördüm farklı plakalı insanlar bina girişinde sariliyordu polis yanlarında hiç tepki vermiyor e tabi veremez emir büyük yerden 2 alt binamızda oturan adam çatıya çıkmıştı bir kaç gün önce 3 çocuğu var nasıl bağırıyordu yok lan yok canımı mi alacan veremiyorum kirayı al o zaman canımı al yapmayın beyler gerçekleri göremiyorsanız zaten bu sefaleti hakediyorsunuz demektir o kongrelerden sonra isteyen istediği kutlamayı yapsın haklarıdır

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
1-) Şimdi siyasiler binlerceyi kişiyi salona toplayıp kongre yapınca bişey olmuyorda,
2-) İsraili protesto için binlerce kişi meydana çıkınca olmuyorda,
3-) Alt ligden süper lige çıkanlar kutlayınca bişey olmuyorda,
4-) Turistler gezince bişey olmuyorda,
5-) Bugünkü taraftarlar mı yanlış oluyor?

İsteyen çıkar tabiki. Bu vakte kadar yapılan yanlışlar, bu akşam yapılcak yanlışa sebep olucak... Dediğin doğru olsada icraatlar yanlış günlerdir. Bugün de öyle olur.
Şahıs kendinden sorumludur.O bu şu beni ilgilendirmez.Ülkedeki siyaset insanlarından zaten nefret ederim.Senin mantığına göre bazıları çatıdan atlıyor benim çatıdan atlamam mı yanlış diyorsun.Kimse yanlış anlamasında millet evinde bu tür sorumsuz insanlar yüzünden dışarı çıkamıyor.Sen çıkıp şampiyonluğu kutlasan kaç yazar?Sen çıkar iki bayrak sallar kornaya basarsın,şehir yine kıpkırmızı olur.Sonra gelip burada korona çok kötü etkiledi işsizim para yok kumardan başka ne yapayım dersin

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
Malatya maçında büyük fark bekliyorum bakalım Göztepe 1 yada 2 farklı yenilecek, Malatya 5 veya 6

Morpheus38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,571
1,309
113
Siyasi malzeme olsa genelge yayınlanmazdı.

Son düzenleme:

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Şahıs kendinden sorumludur.O bu şu beni ilgilendirmez.Ülkedeki siyaset insanlarından zaten nefret ederim.Senin mantığına göre bazıları çatıdan atlıyor benim çatıdan atlamam mı yanlış diyorsun.Kimse yanlış anlamasında millet evinde bu tür sorumsuz insanlar yüzünden dışarı çıkamıyor.Sen çıkıp şampiyonluğu kutlasan kaç yazar?Sen çıkar iki bayrak sallar kornaya basarsın,şehir yine kıpkırmızı olur.Sonra gelip burada korona çok kötü etkiledi işsizim para yok kumardan başka ne yapayım dersin
Sampiyonluk kutlayana da kongre yapana da filistin için dışarı çıkana da, ayasofyada ilk cuma namazı diye giden binlerce insana da, sorumsuz davranan bu şekilde sığır başka kim varsa da en ufak hakkım bile varsa sonuna kadar haram zıkkım olsun. Ben 1 seneden fazladır okuluma gidemiyorum böyle andavallar yüzünden ülkede salgın bitmiyor ama milletin derdi hala şampiyonluk kutlamak olmuş. Kutlama birader 1 sene n'olacak millet yanlış yapıyor diye sen de mi yanlış yapacaksın

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,215
860
113
Ben çıkıcam demedim sakin ol :D Çıkarlar diyorum sadece.

Ayrıca tutturmuşsunuz bir sorumsuz insanlar diye millete yükleniyorsun. Korona mevzusu kişisel basit bir mevzu değil. Devletin çözebilceği bir durum.

Ben 5 mayısta istifa ettim çalıştığım fabrikadan. çünkü fabrikada çalışıyosan koronaya yakalanmıyosun :D En azından devletimiz öyle düşünüyor. çalışmak değil, işe gitmemek yasak... zaten fabrikada yemekhaneci ve 4 işçide korona çıkınca bastım istifayı. Risk aldım maddi olarak. Sağlıkçılar geldi fabrikaya, yemekhanede masalardaki sürahileri ve karabiberi kaldırdılar o kadar :D çalışmaya devam ettik. aynı servise biniyoruz koronalılarla fln kimsenin umrunda olmadı.

Millet yasaklarda evinde otururken, fabrikalar çalışıyor yasaklardan muaf. Mecbur işe gidiyorsun. Türkiye'de 3 milyon 179 bin 754 sanayi işçisi varmış. bunların hepsi çalışıyor. fabrikada biri korona olunca 10 gün rapor alıp 11. gün iş başı yapıyor. eee sağlıkçılar çalışıyor, fırınlar bakkalar a 100ler tatlıcılar vs. şöförler kargocular o bu şu bankacılar... Sözde yasaklarda ve kapanmada bile ülkenin yüzde 75i zaten çalışıyor.

Sorumsuzluktan değil, sorumluluktan aile gecindirme mecburiyetten korona riski yaşıyorlar... işe gidiyolar, otobüse servise biniyor. kimse müptelesı değil işe gitmenin.

Kısaca bu durumun sorumlusu halk değil. Bassınlar millete parayı, kapatsınlar her yeri Çin gibi, çözsünler sorunu... Kanal istanbula bilmem neye saraya cart curta gelince bütçe var, millete para vermeye gelince dış güçler ekonomiye saldırıyor idare edin diyip, birde korona bitmiyor diye milleti suçlamakla olmaz bu işler.

gdanskayeni

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,837
812
113
Filistin için yürüyüş yap şampiyonlukta evde kalın. Bu halkı hayatta evde tutamazlar

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Sampiyonluk kutlayana da kongre yapana da filistin için dışarı çıkana da, ayasofyada ilk cuma namazı diye giden binlerce insana da, sorumsuz davranan bu şekilde sığır başka kim varsa da en ufak hakkım bile varsa sonuna kadar haram zıkkım olsun. Ben 1 seneden fazladır okuluma gidemiyorum böyle andavallar yüzünden ülkede salgın bitmiyor ama milletin derdi hala şampiyonluk kutlamak olmuş. Kutlama birader 1 sene n'olacak millet yanlış yapıyor diye sen de mi yanlış yapacaksın
Hah tamda onu anlatmaya çalışıyorum dost çok güzel özette bulundun.Milletin düşünceye göre siyaset adamları veya başkası yanlış bir şey yaparsa bizde yapabiliriz.Ulan zaten o siyaset adamları bitirdi senin ülkeni bari sen onların yanlışını yapmada ülkeye bir yararın olsun.Yok şu şöyle yapınca olmuyorda yok bu böyle yapınca olmuyorda biz kutlayınca mı oluyor.Böyle bir düz beyin hayatımda görmedim.Elemanda biliyor yanlış olduğunu ama sırf başkaları bu hatayı yapıyor diye toz konduramıyor kendisine 😄

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Ben çıkıcam demedim sakin ol :D Çıkarlar diyorum sadece.

Ayrıca tutturmuşsunuz bir sorumsuz insanlar diye millete yükleniyorsun. Korona mevzusu kişisel basit bir mevzu değil. Devletin çözebilceği bir durum.

Ben 5 mayısta istifa ettim çalıştığım fabrikadan. çünkü fabrikada çalışıyosan koronaya yakalanmıyosun :D En azından devletimiz öyle düşünüyor. çalışmak değil, işe gitmemek yasak... zaten fabrikada yemekhaneci ve 4 işçide korona çıkınca bastım istifayı. Risk aldım maddi olarak. Sağlıkçılar geldi fabrikaya, yemekhanede masalardaki sürahileri ve karabiberi kaldırdılar o kadar :D çalışmaya devam ettik. aynı servise biniyoruz koronalılarla fln kimsenin umrunda olmadı.

Millet yasaklarda evinde otururken, fabrikalar çalışıyor yasaklardan muaf. Mecbur işe gidiyorsun. Türkiye'de 3 milyon 179 bin 754 sanayi işçisi varmış. bunların hepsi çalışıyor. fabrikada biri korona olunca 10 gün rapor alıp 11. gün iş başı yapıyor. eee sağlıkçılar çalışıyor, fırınlar bakkalar a 100ler tatlıcılar vs. şöförler kargocular o bu şu bankacılar... Sözde yasaklarda ve kapanmada bile ülkenin yüzde 75i zaten çalışıyor.

Sorumsuzluktan değil, sorumluluktan aile gecindirme mecburiyetten korona riski yaşıyorlar... işe gidiyolar, otobüse servise biniyor. kimse müptelesı değil işe gitmenin.

Kısaca bu durumun sorumlusu halk değil. Bassınlar millete parayı, kapatsınlar her yeri Çin gibi, çözsünler sorunu... Kanal istanbula bilmem neye saraya cart curta gelince bütçe var, millete para vermeye gelince dış güçler ekonomiye saldırıyor idare edin diyip, birde korona bitmiyor diye milleti suçlamakla olmaz bu işler.
Korona mevzusu kişisel mevzu değil devletin çözeceği durum diyorsun birde.Hayır öncelikli olarak devlet zaten devlet değilde,diyelimki devlet katı kurallar koysa halk olarak uygulayabilecek bir halk mıyız?Kendin bile basit örneği olan şampiyonluk kutlamasına uymaz sokakları doldururuz diyorsun koyulan kuralları mı uygulayacak bu halk?Her şey eğitimde bitiyor.Bizim halkımız kadar cahil bir toplum yok.İnsanlar önce eğitilecek ki sonra bu dediğin şeyler olsun.Adana demirspor kendini yırttı kutlama yaptı ne oldu ne geçti şimdi ellerine?Bu hafta yığınla vakayla uğraşır işte ne olacak başka

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,132
1,692
113
Kutlanır demirspor kutladı bişey yapmadılar