Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Şampiyonluk Senaryosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
90+9 serdar azizzzzzzzzzz gooooolll :):):)::):):):):)

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Senaryonun kralını kartalım yazdı be:))))🦅⚽🦅⚽🦅⚽🦅⚽🦅⚽🦅⚽🦅🦅⚽🦅⚽🦅

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Ve şampiyon denizlispor tebrikler bro
o maç hatırladıkça kalbim hızlanıyor. Bilardo salonunda izlemiştim. ne ıstaka kalmıştı ne koltuk ne sandalye canım sıkılınca izlerim. Appiah boş kale kacırdıgında hep söverim

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
Mahalle yıkılıyo amk yıkılıyo

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,244
4,091
113
yıkalım formuuuu beyler kirmadannnnnn

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
2 gündür iptaaaldim yeni kendime geldim fena koydu bu olay ulan Emre Akbaba o penaltıyı kaçırmadan Denizli de skor 0 3 olacaktı 6 ya giderdik zaten orda dedim bu penaltıyı arıcaz diye ama bence böyle şampiyonluk kaçtığı için üzülüyorum ama o korku ecel terleri dokturduk Beşiktaş a o yetti bana biz bitti demeden bitmez nerden nerelere geldi puan durumu şu an için tebrik ten başka bisey düşmez bize de o yakışır bu arada Fatih Terim : Ben Bodrum a gidiyorum Amerika ya gidemiyorum vizem yok alırlarsa halledersem oraya da gidecem ama ben su an Bodrum a gidiyorum :) Yılın Kapağı Başkan a fena giydirdi o gece

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,244
4,091
113
ben bu fanatiklik durumu birakali 15 yıl oldu ecel teri meri hikaye sonuç ne şampiyon kim besiktasin kadrosuna bakin ve sonra kendi kadronuza bakin beşiktaş size kıyak geçmiş heveslerin diye yazsam olurmu olmaz gerçeklere bakin yok bitmiş yok bitmemiş ayip burda herkez 1 takım tutuyor bos sözler ile kırmayalım birbirimizi ayip

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
ben bu fanatiklik durumu birakali 15 yıl oldu ecel teri meri hikaye sonuç ne şampiyon kim besiktasin kadrosuna bakin ve sonra kendi kadronuza bakin beşiktaş size kıyak geçmiş heveslerin diye yazsam olurmu olmaz gerçeklere bakin yok bitmiş yok bitmemiş ayip burda herkez 1 takım tutuyor bos sözler ile kırmayalım birbirimizi ayip
Zaten tebrik ediyoruz okumadın galiba ecel terleri dokturduk bu kötü çirkin bir laf değil ki tarihte 1 Gol averaj ile kaç tane ligde olmuştur bu senaryo bu puan durumu 100 yılda 50 tane lig olsa dünyada 100 yılda 5 ı geçmez bu olay 1 tanesi de bu oldu gözlerimizle tanık olduk bir daha da böyle bir puan durumu kimse göremez sadece 1 Gol ile şampiyonu görebileceğimiz bu 1 Gol ile şampiyon olursan e ecel teri dokurduk lafı da cük diye oturur sen o lafı kabul etmezsen zaten Galatasaray in bu finale kafadar gelişi gerçeğini kabul etmemiş olursun hiç aklından bir an bile geçmedi mi Galatasaray in şampiyon olabileceği veya çok rahat bir şampiyonluk mu oldu puan durumu ve averaj tablosu ortada Malatyasporlu oyuncular Beşiktaş a çalıştı kimse bana aksini soyletemez nerde görülmüş yenik bir takımın oyuncusu yerde yatacak kalkmayacak yeninsin ama zamana oynuyorsun bu nasıl bir düşüncedir niye kalkmıyorsun yerden yeniksin ama biz fark yemeyelim sen topunu oyna kalk yerden maçı çevirmeyi düşün adamlar fark yememeyi düşünüyor niye acaba

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,174
838
113
Zaten tebrik ediyoruz okumadın galiba ecel terleri dokturduk bu kötü çirkin bir laf değil ki tarihte 1 Gol averaj ile kaç tane ligde olmuştur bu senaryo bu puan durumu 100 yılda 50 tane lig olsa dünyada 100 yılda 5 ı geçmez bu olay 1 tanesi de bu oldu gözlerimizle tanık olduk bir daha da böyle bir puan durumu kimse göremez sadece 1 Gol ile şampiyonu görebileceğimiz bu 1 Gol ile şampiyon olursan e ecel teri dokurduk lafı da cük diye oturur sen o lafı kabul etmezsen zaten Galatasaray in bu finale kafadar gelişi gerçeğini kabul etmemiş olursun hiç aklından bir an bile geçmedi mi Galatasaray in şampiyon olabileceği veya çok rahat bir şampiyonluk mu oldu puan durumu ve averaj tablosu ortada Malatyasporlu oyuncular Beşiktaş a çalıştı kimse bana aksini soyletemez nerde görülmüş yenik bir takımın oyuncusu yerde yatacak kalkmayacak yeninsin ama zamana oynuyorsun bu nasıl bir düşüncedir niye kalkmıyorsun yerden yeniksin ama biz fark yemeyelim sen topunu oyna kalk yerden maçı çevirmeyi düşün adamlar fark yememeyi düşünüyor niye acaba
Her görüşe saygılıyım ama ben malatya değil, gslilerin bize çalıştığına inanıyorum :D

ilk yarı 14 şutun 13ünü auta atmışsın. rakibin tek şutu var o da gol olmuş.

Toplamda 33 şut çekip 3 gol atabiliyorsan, rakibi suçlamak gerçekten ayıp :D daha napıcak rakip? kendi kalesine atıcak hali yok ya.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
malatyalı oyuncular B.j.k mi calıstı EVo Sen yapma Bari tuttugun takımın sampıyonluklarına bır dön bak kardesım temız olan bır elın parmagını gecmez ıstersen bu toplara gırme dost tebrık etmıssın ama oyle malatya bjk calıstı falan yakısmaz sana

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Al birtane Ornek Sana 2005 2006 Sezonu

Son maclar

Denizlispor 1 - 1 Fenerbahçe

Galatasaray 3 - 0 Kayserispor

Not Denizli Gs'yeSampıyon olsun diye Elinden geleni Yapmıs

Evo İstersen Daha atayım Dost

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
malatyalı oyuncular B.j.k mi calıstı EVo Sen yapma Bari tuttugun takımın sampıyonluklarına bır dön bak kardesım temız olan bır elın parmagını gecmez ıstersen bu toplara gırme dost tebrık etmıssın ama oyle malatya bjk calıstı falan yakısmaz sana
Hacı şunu diyorum Beşiktaş a çalışmadıysa yerden niye kalkmıyorlar hepimiz futbol oynadık senin takımın yenik ve yenik olduğu halde beraberliği kovalayacağız neden yerden kalkmıyorlar niye zamana oynuyorlar de ki bana şunun için yaptı hak verim sana neden beraberliği kovalamayı çalışmadılar da neden fark yememek için zaman geçirmeyi tercih ettiler bana bunun aklı selim bir cevabını ver hak verim ben de sana

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Al birtane Ornek Sana 2005 2006 Sezonu

Son maclar

Denizlispor 1 - 1 Fenerbahçe

Galatasaray 3 - 0 Kayserispor

Not Denizli Gs'yeSampıyon olsun diye Elinden geleni Yapmıs

Evo İstersen Daha atayım Dost
Hatirlarsan o sene Fenerbahçe yi şampiyon yapmamak için değil o gün gözlerimin önünde dün gibi Galatasaray maçı bitti ordaki maç devam etti o son maclar da Denizli kume düşüyordu mutlak galip gelmesi gerekiyordu rakibi kazanırsa aynı Fener in bu seneki Kayserispor maçı gibi iyi hatırla bizle alakası yok

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Dost O mac da Gsli yonetıcıler Denizlispor yonetıcılerınden Bırtanesıyle Bile konusmadıysa Ben Taksimde Donsuz Gezerim Burası turkıye Evo Hersey olur bu 3 buyukler Bırbırlerı sampıyon yapmamak ıcın ellerınden gelenı yaparlar Bjk side Gs side Fb side

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...