Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Şampiyonluk Yarışından Kopmak İstemeyen İki Ezeli Rakip Derbide Kozlarını Paylaşacak

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Beşiktaş'ın bestelerini çevirip küfürlü hale getiriyorlar onları söylüyorlar bu kadar özeniyosunuz aldırma kartal diye bağırdığımız destek olduğumuz zamanlarada ozenseler keşke

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,376
8,668
113
Tersi düzü bırak sağlam sapladık alıştık artık her yıl bunlara orada saplamaya genelde 10 kişiyle :)

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,691
2,003
113
Bjk arkadaşları tebrik ederim sonuna kadar haketti birde bir gs olarak fenerbahce bu mert hakan yandaşı nasıl oynatır hala anlamış değilim adam futbolcu değil sadece kendini yere atmaktan hakemle oynamaktan başka birşey yaptığı yok hep tribünlere oynuyor

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Bjk arkadaşları tebrik ederim sonuna kadar haketti birde bir gs olarak fenerbahce bu mert hakan yandaşı nasıl oynatır hala anlamış değilim adam futbolcu değil sadece kendini yere atmaktan hakemle oynamaktan başka birşey yaptığı yok hep tribünlere oynuyor
Her sene böyle çirkef oyuncuları çıkartıyor fener şaşmaz sahada top oynamadı her faulde 10 takla attı kendisine yapılan faulde kart gördü ucuz kahramanlık peşinde

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Sezon başında İsmail Kartal devam etmeli maceraya gerek yok dedim dediğim çıktı geçen seneki kadroya sol bek birde sağlam santrafor alınsa bundan kötü olurmuyduk 15 transfer yaptılar çoğu elimizde patladı

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Maç öncesini geç 45 dk küfür ettiler olmayan penaltıyla öne geçtiler skor oyun dönünce kendi oyuncunu ıslıkla istifa diye bağır geçsinler bu işleri
Küfürün nesine bu kadar takıldın anlamadım Vodafoneda her sene uğurcanın karısına kızına sövülmüyor mu?

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Aradaki inceyi anlamamıssın açıklayarak kendimi yormicam knk
Arada incelik bi durum yok hocam küfür ediyorlar demişsin bizim besteleri küfürlü hale getirip bağırıyorlar demişsin o küfür olayının özellikle iki kere altını çizmişsin o yüzden dedim

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Arada incelik bi durum yok hocam küfür ediyorlar demişsin bizim besteleri küfürlü hale getirip bağırıyorlar demişsin o küfür olayının özellikle iki kere altını çizmişsin o yüzden dedim
Taraftarliktan anladıkları tamamen rakibe yönelik işler küfürler ilk yarıda verdikleri desteği 2. Yarı takımın en ihtiyacı olan dönemde vermediler

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,691
2,003
113
@SULLY dost sanarsın ayağı kırıldı hicmi izleyince kendini utanmıyor bu insan ben fenerbahçeli olsam yemin olsun ona küfür ederken yorulurdum yazık vallah yazık bu kadar olmaz çık futbolunu oyna dünyanın parasını alıyorsun koskoca kulüpte top oynuyorsun hicmi utanmaz insan böyle sahtekarlık yapmaya

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
@SULLY dost sanarsın ayağı kırıldı hicmi izleyince kendini utanmıyor bu insan ben fenerbahçeli olsam yemin olsun ona küfür ederken yorulurdum yazık vallah yazık bu kadar olmaz çık futbolunu oyna dünyanın parasını alıyorsun koskoca kulüpte top oynuyorsun hicmi utanmaz insan böyle sahtekarlık yapmaya
Onun yerine emre mor oynasa daha çok verim alırdı tayyip sakatlandı çıktı Wellington colley tamamen bağımsız 2 stoper kullanamadılar joa pedro sahada yok falan kend elleriyle verdiler maçı bizde geri çevirmedik

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Taraftarliktan anladıkları tamamen rakibe yönelik işler küfürler ilk yarıda verdikleri desteği 2. Yarı takımın en ihtiyacı olan dönemde vermediler
10 yıldır kupamız yok hocam hangi ihtiyaç olduğu dönem 😀 hala her sene aynı inançla taraftar stadı dolduruyor. Sene başından beri ya bu Altayla olmayacak diyoruz yeni sözleşme veriliyor. Şu santrafora Avrupa elemesinden önce bi golcü alın diye yalvardık almadılar. Şimdi o atanın ve tutanın bugün sana kaybettirdi. 3.70 gol beklentisinden 2 gol attın, 1 gol beklentisinden 4 gol yedin. Stadyumu dolduran taraftar da birer insan. Psikoloji bırakmadılar insanlarda.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
10 yıldır kupamız yok hocam hangi ihtiyaç olduğu dönem 😀 hala her sene aynı inançla taraftar stadı dolduruyor. Sene başından beri ya bu Altayla olmayacak diyoruz yeni sözleşme veriliyor. Şu santrafora Avrupa elemesinden önce bi golcü alın diye yalvardık almadılar. Şimdi o atanın ve tutanın bugün sana kaybettirdi. 3.70 gol beklentisinden 2 gol attın, 1 gol beklentisinden 4 gol yedin. Stadyumu dolduran taraftar da birer insan. Psikoloji bırakmadılar insanlarda.
👍

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Nolmuş ya

Bisesvar20

Tanınmış üye