Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Samsung Ucuz Telefon Hakkında

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
vermem ya banane 20 gün çalışıp kazanacağım parayı 1 günde kazandım işi de bıraktım
çalışsam elime ne geçecek para verdikleri yok adam yerine koydukları yok garson değil sanki köleyiz
Ah dünya malı ah senin telefon kaybolsa biriside senin telefonu vermese hosmu olur veya getirip verse nekadar mutlu olursun degilmi açıkça bu hırsızlığa girer benim naçizane görüşüm

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
evde aç oturun genede garsonluk yapmayın mutfaktakiler ayrı dert kasa ayrı dert
herkes adam olmuş kendini bi bok zannediyor herkes patron olmuş
Kardeşim yapan nasıl yapıyor her işin zorluğu vardır öğle arasında kebap yerken iyi kebap bittimi kötü ah brentford ah

mucahitbolat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,912
1,289
113
Onları bilmiyorum ama benim dediğim Reeder blue max elite 32 gb telefonu geçen yaz 2.000 liraya almıştım. Dediğim gibi kasma yapmıyor ve androidin son sürümüydü. Tam fiyat performans telefonu
Kasası pek sağlam değil yere düştü çatladı filan

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,832
9,938
113
Bunları bizzat hepsini biz üretiyoruz dostum a05 ler şuan en zor üretilmesi model en çok sipariş aldığımız model ise a15 haftalık üretim 25 bin adet zaten a04 a14 bunlar şuan bizim üretimden kalktı yeni modellere geçtik ama a15 kesinlikle bu saydıkların arasında en güzeli m15 ise çok tercih edilmeyen bir model
Eywallah teknolojiden anladığını dununerek tavsiyene karşın ilk tercihim a15 olacak eğer bütçe bulursam A 54 dude düşüne bilirim
Teknoloji içerikleri üreten takip ettiğim youtuber a54 hakkında video çekmiş ama bnm bütçemi aşıyor biraz

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Eywallah teknolojiden anladığını dununerek tavsiyene karşın ilk tercihim a15 olacak eğer bütçe bulursam A 54 dude düşüne bilirim
Teknoloji içerikleri üreten takip ettiğim youtuber a54 hakkında video çekmiş ama bnm bütçemi aşıyor biraz
Allah seni annene bağışlasın kardeş o herşeyin en güzelini hakeder inşallah birgün daha büyük hediyelr alırsın

ugur152

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
129
43
ben kumar parasıyla iphone aldım

buraakayd

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
57
22
8
Redmi 12 alabilirsin o fiyatlarda orjinal tr garantili hemde o cihazların hepsinden iyidir

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113
Reis şuan Türkiye de sadece bu saydıkların üretiliyor a35 e kadar örnek a54 a55 burada yok onlar yurtdış üretim orta segment çünkü orta segment te en çok ne tercih edilir bilemiyorum

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,694
2,187
113
Note 13 pro var 12+12 512 GB satarız fazlalık

Jhornet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,411
596
113
Xaomi sıkıntılı imei attırınca telefonda 2 sim yuvası sadece birine sim takılıyor hangisine imei attırdıysan telefon rootlu olduğu için güncelleme yapamıyorsun ve sürekli güncelle bildirimi geliyor o bildirim şeyini kapatsan bile ekran üstünde hep geliyor telefon aç kapat sıkıntı ben kaynanaya aldım ayrıca Türkiye fiyatı ile artık yurtdışı arasında çok fiyat farkı yok sırf 2 bin fazla vermicez diye bombok iş yaptık sonradan çok pişman oldum zaten satın alınca bir daha desteğide yok rootlu olduğu için sistemsel bi sıkıntı olsa satan dahi destek vermiyor
Sim kart yuvasının çalışmaması xiaomiye özel değil. Root yapılan tüm telefonlarda 2. Sim yuvası çalışmaz. Yukarda yazdığım gibi bende iki adet böyle cihaz var ikisi de sorunsuz güncelleme alıyor. Seninkinde bi problem var.

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113
Sim kart yuvasının çalışmaması xiaomiye özel değil. Root yapılan tüm telefonlarda 2. Sim yuvası çalışmaz. Yukarda yazdığım gibi bende iki adet böyle cihaz var ikisi de sorunsuz güncelleme alıyor. Seninkinde bi problem var.
Mantıken nasıl güncelleme alabilir farklı bir imei atılan telefon öyle olursa güncellersen imei gider tekrardan attırman lazım

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,832
9,938
113
Reis şuan Türkiye de sadece bu saydıkların üretiliyor a35 e kadar örnek a54 a55 burada yok onlar yurtdış üretim orta segment çünkü orta segment te en çok ne tercih edilir bilemiyorum
Anladım teşekkürler

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
redmi note 12 öneririm 8000 bandında sıfırı ben sıfır ayarında 6000 e buldum

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
kendi bilir almazsa almasın ben telefoncuya satıp üçe beşe bakmayacağım
sonrada gidip sipin satın alacağım
allah ne verdiyse
ne öderse artık belki 50 bin belki 5 tl

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Kasası pek sağlam değil yere düştü çatladı filan
Hocam geçen yaz 2.000 liraya aldım diyorum. Yani fiyatına göre mükemmel telefon. 2.5 yıl da garantili. Tüm ihtiyaçlarını görürsün ve android son sürümü olarak almıştım. Kasma donma falan da yapmaz ve 32 gb. Eski Nokia telefonlara 500 lira istiyorlar. 30 yıl öncesinin telefonları. Bu telefona 2.000 lira bedava

Kapitalist sistem, reklamlarla tanıtımlarla sizlerin aklınıza giriyor. 100.000 liralık I phone ile yapacağım işleri bununla da yapıyorum. Arada 50 kat fiyat farkı var. Banka hesabımda 1 milyon dolar nakit olsun gene de gidip almam ı phone falan. Kerizlik. Millet bir de borç harç alıyor bu telefonları. Tamamen aşağılık kompleksini bastırabilmek için. Başka bir açıklaması yok. İnsanlar gösteriş budalası olmuş

Son düzenleme: