Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Samsung Ucuz Telefon Hakkında

Jhornet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,411
596
113
Mantıken nasıl güncelleme alabilir farklı bir imei atılan telefon öyle olursa güncellersen imei gider tekrardan attırman lazım
Güncellemenin imei ile ne alakası var. Iki telefon var her ikisini de güncelleme geldikçe guncelliyorum diyorum daha ne diyebilirim ki

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,877
6,016
113
Bende yıllardır redmi yurt dışı cihazlar kullanıyorum gayet memnunum iPhone gereksiz
Güncellemenin imei ile ne alakası var. Iki telefon var her ikisini de güncelleme geldikçe guncelliyorum diyorum daha ne diyebilirim ki
Modelden modele fark ediyor bazı modeller güncelleme alabiliyor sorunsuz bazıları güncelleme sıfırlama yaparsan IMEI siliniyor direnç kaydı yapanlar var telefonu açıp anankarta işlem yapıyorlar onlarda IMEI gitme riski olmuyor kolay kolay

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113
Dostum olmaz olur mu telefonu güncellerken sistemsel olarak tamamen sıfırdan kuruyorsun kendi şahsi verilen hariç o yüzden güncelleme aldıkça yaparsan eğer atılan imei farklı bir telefon olduğu için siliniyor imei gidiyor

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,888
24,016
113
Dostlar konuyu hortlatıyorum senelerdir iphone kullanıyorum miladı doldu artık vodafone faturaya yansıtarak uygulamadan alacağım galaxy a24 nasıl bilgisi olan var mıdır biraz dolandım bu mantıklı geldi

Pasabey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
568
404
63
Dostlar konuyu hortlatıyorum senelerdir iphone kullanıyorum miladı doldu artık vodafone faturaya yansıtarak uygulamadan alacağım galaxy a24 nasıl bilgisi olan var mıdır biraz dolandım bu mantıklı geldi
Üstad yurtdışı Galaxy S24 Ultra 12/256GB Global Avrupa cihazı 33-34 bin bandında 8+8=16 ay yasal kullanım süresi var Mayıs ayında sim takarsan faturaya yansıtınca çıkacak toplam meblağı gözününe al düşünürsen pm at detaylı konuşuruz..

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,832
9,938
113
Merhaba arkadaşlar anneler günü için uygun bir cep telefonu bakıyorum bilindik marka olarak samsugu trendyolda arastirdim
5000/8000 arası bir fiyata bir kaç model yazsam anlayanlar tavsiye verebilir mi
A05s 128 GB 7700 TL
A04s 64 GB 5300 TL
A14 128 gb 7000 TL
A04 128 GB 6000 TL
A05 128 GB 6400 TL
A15 128 GB 7600 TL
M15 128 GB 8000 tl
A13 128 GB 8000 tl
Samsung A 15 aldım internet fiyatlarina göre yaklaşık 1500 TL fazla para ödedim bayiden aldığım için
Tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler telefon gayet zarif ve şık belki ilerde kendimede alirim