Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling sanameterio // Kasa 2K Hedef ----

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jamiry0

Ray'dan çıktık
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,012
1,904
113
Arkadaşlar vbet bakiyem silindi ya birisi girdi hesaba yada site yaptı bilmiyorum lutfen destek verin konuya yazdım açıkladım 10k para olmuştu sinirden agliyacam
Bu senaryo cidden sıktı artık site yöneticileri oynamıştır 15ksini yediler geçende birinin ama bakiye bırakınca girebiliyolardi bu şekilde girmemeleri lazım oyuna

merdo44

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
55
11
8
Bu senaryo cidden sıktı artık site yöneticileri oynamıştır 15ksini yediler geçende birinin ama bakiye bırakınca girebiliyolardi bu şekilde girmemeleri lazım oyuna
Benimkide öyle oldu sabah açtı sorun yoktu bakiyem yerindeydi canlı destek teknik destek dedi

Jamiry0

Ray'dan çıktık
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,012
1,904
113
Benimkide öyle oldu sabah açtı sorun yoktu bakiyem yerindeydi canlı destek teknik destek dedi
Geçen hafta birinin 15k yediler sakin ha sitelerde hangisi olursa olsun bakiye bırakıp ayrılmayın ve 2 aşamalı her sitede aktif edin

lomacenko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,242
399
83
Ben bu duruma inanmıyorum sözde kupondan sonra çekim yapıp dağıtımı halledip uyuyacakti

Dayanamayqrak Devam edip kaybedip siteye çamur atiyor yüksek ihtimal

Jamiry0

Ray'dan çıktık
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,012
1,904
113
Yönetici 0lamadan bırakmaz kasayi acil girmesi lazım hesaba kendi açması lazım 2 asamaliyi

Jamiry0

Ray'dan çıktık
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,012
1,904
113
Ben bu duruma inanmıyorum sözde kupondan sonra çekim yapıp dağıtımı halledip uyuyacakti

Dayanamayqrak Devam edip kaybedip siteye çamur atiyor yüksek ihtimal
Zaten çekim olmadan dağıtacaktı burada daha önce de çok dağıtım yaptı öyle bisey yapacağını zannetmiyorum vbet bu ara bu sıkıntıyla boğuşuyor

Ehlen08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
549
162
43
Benimde sıfırlandı bi ara polobet de amk ogulları sitemi yapiyoe baskasımı ayıkamıyorum vvalla

Jamiry0

Ray'dan çıktık
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,012
1,904
113
2 aşamalı fasa fişo TC ve ad soyad doğum tarihini bilmiyom 10 defa kaldırdım 2 asamaliyi
Nasıl çözüm üreteceksin bunlara başka bunu açtığında en azından sponsor forumda haklı çıkma ihtimalin oluyor şimdi üye sorumsuzluğu oluyor geçen görmedik mı vegayi

fthclk1998

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,132
860
113
Nasıl çözüm üreteceksin bunlara başka bunu açtığında en azından sponsor forumda haklı çıkma ihtimalin oluyor şimdi üye sorumsuzluğu oluyor geçen görmedik mı vegayi
Ya kardeş bunu yapan forumlarda av peşinde olan bazı kişiler var çek paylaş filan sayfalarına girenlerden biridir yüksek çekimleri takip ediyor çöküyor işte benimde hesaplarına dadandilardi geçen sene özellikle betcolarda yapiyolar

Jamiry0

Ray'dan çıktık
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,012
1,904
113
Ya kardeş bunu yapan forumlarda av peşinde olan bazı kişiler var çek paylaş filan sayfalarına girenlerden biridir yüksek çekimleri takip ediyor çöküyor işte benimde hesaplarına dadandilardi geçen sene özellikle betcolarda yapiyolar
Bilmiyorum ama vbetten soğudum bu ara fena kotuleniyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...