Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Şanlı Galatasaray'ım Şampiyonlar Ligine Veda Etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,311
25,148
113
Savas yıne kaos arıyo uslanmaz bu

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,720
2,019
113
GS Uefa Ligi'nde basarilar umarım daha iyi olur güzel bir futbol oynadı takım ne olursa olsun bu arada kerem inanın bu çocuktan topçu falan olmaz her maç aynı vuruyor topu tribüne kendini gelistiremiyorsan senden bir cacık olmaz benden bu kadar gece gece ağzım bozuldu hayırlısı böyleymiş yapcak birşey yok devre arası 2 tane iyi adam alırlarsa takım daha iyi olur benim düşüncem

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,200
44,325
113

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,418
4,399
113
Futbol sadece izlendiği gibi oynanmıyor Kopenhag top oynatmadi 90 dakika hatta grupta kimseye top oynatmadi kimse Okan hocaya ona buna sallamasin boş yere kim oynasa inada baskı gelirdi adamlar bu işi çözmüş oynamaya değil oynatmamaya odaklı onların futbolu işede yaradı kim derdiki Kopenhag bu gruptan çıkacak ama çıktılar tebrik etmek gerekir United kazansa Avrupa tamamen biterdi bu kadroyla sadece Türkiye'de oynamak zorunda kalırdı koca takım kötünün iyisi elinde UEFA var United ne yapsın adamlar sonuncu oldu

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Üzgünüm valla böyle bir sonuç beklemiyordum düşünceleriniz nedir reisler :(
Okan Buruk Kerem'i 10 numarada oynattığı sürece beter oluruz :mad::mad: Eşşek herif eşşek Ziyechi alsın bir tarafına kyosun

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,903
15,364
113
Futbol sadece izlendiği gibi oynanmıyor Kopenhag top oynatmadi 90 dakika hatta grupta kimseye top oynatmadi kimse Okan hocaya ona buna sallamasin boş yere kim oynasa inada baskı gelirdi adamlar bu işi çözmüş oynamaya değil oynatmamaya odaklı onların futbolu işede yaradı kim derdiki Kopenhag bu gruptan çıkacak ama çıktılar tebrik etmek gerekir United kazansa Avrupa tamamen biterdi bu kadroyla sadece Türkiye'de oynamak zorunda kalırdı koca takım kötünün iyisi elinde UEFA var United ne yapsın adamlar sonuncu oldu
Ya geç o işi hoca, kerem denen ayaksız olmasa 2 maçta Kopenhagdan en az 4 puan almıştık

cicinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
212
76
28
Iyiki Avrupa kupasına kaldı.yoksa diğer turlarda elek olurdu gs.avrupa kupasında şimdi biraz olsun final için şansı var.bu bir şans diğer turda zaten elenecekti

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Artık elendik ya her maç 10 numara oynatır ziyechi
Şike yapsa bu kadar olur bile bile lades dedi birader bile bile göz göre göre sosyal medyada her yerde tag açtık oynatma diye. Kadroya baktım bakar bakmaz sövdüm maç başı dedim kaybedecez. Ziyech'i bir insan nasıl oynatmaz hadi hazır değil diyelim ki oyuna girince gördük hazır. Mertensi oynat bari Kerem hayatında kaç kez 10 numara oynamış kanat oyuncusunu 10 numara oynatmak hangi akla mantığa sığar. Alsın g.tüne soksun şimdi Keremi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...