Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Şans Çarkı - Sohbet Başlığı

gaddaryus11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
157
39
28
Vbette carkdan 15 freespin çıktı spinden 15 TL çıktı bunun şartı ne sporda oynayabilir miyim dostlar

Eregli123456

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,554
249
63
Screenshot_20220510-003814.jpgsayın başkanım makineye çok hassas ve ince ayar vermişsiniz bu iki oldu... Hayır neden kazandı demiyor da kaybetti diyor.. Oysa tam ortada.

Eregli123456

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,554
249
63
Hatta çok ince bakarsak okun ucu mavi tonun içinde.. Yakınlaştırın bakın

mustafa80000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
115
81
28
Şans Çarkı sitemize eklenmiştir. 50 Mesaj ve üzeri tc onayı yapmış üyeler katılabilir. Her üyenin günde 1 kere çevirme hakkı vardır. Her gece 00:20'da sıfırlanmaktadır.
Ömer nerde la bu sans carki gece bana cevirttigin sey mi?😂😂😂ben onu dalgasina yaptigini dusundum.o kadar tasak gevtiniz ki hicbirseyi ciddiye alamiyorum

mustafa80000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
115
81
28
Ömer nerde la bu sans carki gece bana cevirttigin sey mi?😂😂😂ben onu dalgasina yaptigini dusundum.o kadar tasak gevtiniz ki hicbirseyi ciddiye alamiyorum
Mustafa isim kullanma aw git 50 msj yap ondan sonra gel gülüm aktif olucak
Mustafa isim kullanmami😂😂😂tam maskeli besler isi .gece naptim bak deneme bonusuyla cevirdim zoru basardim ve umudum olmasada cekebildim😂😂😂

Ekli dosyalar