Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Şans Çarkı - Sohbet Başlığı

denizgltsry

^^BİZİ BİLEN BİLİR BİLMEYEN KENDİ BİLİR ^^
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,405
4,742
113
Foruma her gün girdiğim için istisnasız her gün çeviririm. Bir defa olsun çıkmadı ya bir de öyle bir çark ki tam durdu duracak sanıyosun PASSS 😆 Bu çıkan üyeler de forumun adamı galiba!!!! 😄😄

Şaka maka Blackjack'ten bile jackpot vurdum ama bu çarktan bir gün kazanacağım günü hayal dahi edemiyorum

Ekli dosyayı görüntüle 564526
@Başkan bunu ya kapataım yada fıyat guncelleme yapalım :D

flacssoNN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
534
388
63
Bir de son anda Pas'a geliyor ya milim kala :D elim 6dan 21 olmuş kasa gizli blackjack açmış gibi oluyor

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,035
7,541
113
Foruma her gün girdiğim için istisnasız her gün çeviririm. Bir defa olsun çıkmadı ya bir de öyle bir çark ki tam durdu duracak sanıyosun PASSS 😆 Bu çıkan üyeler de forumun adamı galiba!!!! 😄😄

Şaka maka Blackjack'ten bile jackpot vurdum ama bu çarktan bir gün kazanacağım günü hayal dahi edemiyorum

Bana 6 senedir çıkmıyor dost 🤣🤣🤣

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
10 lira için gerçekten bunu yapıyor musun ?
inanılmaz kafalar
sigara 70 TL la kafanız iyi mi

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,636
2,530
113
Aklıma getirdin uzun suredir çıkmıyodu
Yine cevirdim yine çikmadi 😁

flacssoNN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
534
388
63
10 lira için gerçekten bunu yapıyor musun ?
inanılmaz kafalar
sigara 70 TL la kafanız iyi mi
kanka çok üzüldüm şuan sana ya :D yazım şekliden emojilerden !!! bundan falan anlayamadın mı ironi olduğunu :d ne marjinal herifsin sen öyle :D payfix geçmişimi atsam kral çekip ertesi gün dost 500 borç verebilir misin yazıcaksın girdiğin triplere bak :D MAKARADAYIZ KANKİ

Kript10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,385
615
113

nickim nasıl afilli yazıyor he.. başkan sağolsun 25 gönderdi ;)

snopy1991

Beni gınayan benim köyneğimi giysin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
913
367
63
Çark nerden çevriliyor bulamadim